Pennyworth

Başlatan dean, 11 Şubat, 2019, 17:11:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Alfred dizisi geliyor. Epix kanalının yaptığı dizi önümüzdeki yaz, ilk sezonuyla karşımıza çıkacak. Bruce Wayne'in sadık uşağı Alfred Pennyworth rolünde Jack Bannon'ı izleyeceğiz. Dizi 60'lı yıllarda geçecek. Thomas Wayne dizide yer alacak. Batman'e ait villain'ların dizide çıkması beklenmiyor. Onun yerine İngiliz kültürüne ait hikayeler ve kötü karakterler dizide kendisini gösterecek.

kharon

yarasanin suyunun suyu olmus  :o

hennessy

Yok artık dizisi olmuş
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

xmenac

Pennyworth dizisi için poster yayınlandı.

hennessy

Bence geleceği olmayan bir dizide olabilir. İyi bir dizide olabilir. Thomas ile direk daha ilk saniyede tanışması bence bu dizinin pek iyi olamayacağını gösteriyor.

Ajan ve sadakat ben genede Alfred'i şu sözler ile hatırlayacağım don't add me, to the weigth that you carry.

Not : Bruce'nin bir parçası olduğu için dizi sonuna kadar izlenecek :)

hennessy

2.ve 3.bölümü izleyince fikrim değişti. Dizi Ajent Carter tadında olmaya başladı... Böyle gider ise iş yapar.

hennessy

İkinci sezon fena başlamadı bakalım devamı nasıl olacak....

doktor1881

Bölüm:1/1 İzlediğim dizi bitince başka dizi ararken (Seyredecek ne kadar çok dizi varmış) bu gözüme çarpttı  Forumdaki arkadaşların etkisiyle başladık Öncelikle dizinin arka planı harika Dönem dizisini tam hakkıyla veriyor
Yan karekter Alfred'in gençliğine bakış atan dizi Wayne ailesi ile tanışmasınada el atıyor Güzel bir başlangıç yaptı

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm:1/2 Alfred ile birlikte Kuzgunlar Cemiyetini de ögreniyoruz Savaştan dönen Alfred kendi çalkantılı iç dünyasında savaşırken acil parayada ihtiyaçı vardır Ve bölüm ilk işini de alır Soğuk ve kararlı,zeki kişiliği ile her olayın altından kalkacak gibi gözüküyor

doktor1881

Bölüm:1/3 Oldum olası ingiliz dizilerini çok severim Senaryoları ile diziyi sürüklüyorlar. Bu dizide de aynı.
Alfred büyük işler almaya başlarken istemeden İsimsizler birliğine yardım etmiş olur Kendi iç dünyasında fırtınalar sürmekte

doktor1881

Bölüm:1/4 Yine güzel bir bölüm izledik Alfred'in cool'luğu  her bölüm tavan yapıyor. Bu bölümde Alfred ile Martha Kane birlikte Kuzgunlar'ın yeni liderinin ismini öğrenmek için taşraya giderler Bölüm sonu trajik bir olaya hazır olun

doktor1881

Bölüm:1/5 Alfred başına gelen trajik olaydan sonra ruhsal çöküntüye girmiştir Ama kendisi dışında kartlar dağıtılmaya devam ediyor Herkesin kendine göre bir planı var bu planda Alfred'e piyon olmak düşüyor.Duygusal giden bölüm sonunda YUH diyerek bitiriyorum

doktor1881

Bölüm:1/6 Dizinin şimdiye kadar ki en savruk bölümüydü Alfred çaresizlik içinde Esme'nin katilini aramaktadır Ulaştığı sonuç şok
Wayne kızkardeşini Satanistlere kaptırır

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

Bölüm:1/7 Alfred;Esme'nin katilinin peşindedir ancak sürpriz biri de katilin peşindedir. Thomas Wayne'de kardeşi Patricia'yı satanist lider Crowley'den kurtarmak için her yolu dener Bu bölüm Agahta Christie tadında olmuş

doktor1881

Bölüm:1/8 Lord James Harwood aşağıdaki kliple İngiltere Başbakanına selam gönderiyor

https://www.youtube.com/watch?v=ZkjgLRR250k

Alfred ne yapıp edip Esme'nin katilini bulmak için uğraşıyor

Bölüm Notu:10/10