Pennyworth

Başlatan dean, 11 Şubat, 2019, 17:11:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Bölüm:1/9 Savaş travması nedeniyle barışçıl karekter kazanan öldürmeye karşı olan Alfred nedense en çok cinayet izleyen karekter dizide.Yeni bir tetikçilik görevi alan Alfred arkadaşlarıyla göreve koyulur Düzen karşıtı olan iki oluşum birlikte hareket etmeyi düşünürler Şunu anladım İngilterede Kraliçenin bayağı ağırlığı var Her ne kadar seçimle Başbakan seçilse bile Bizde her 2 oluşum birlikte hareket edebilirmi diye düşündüm ama çokkk zor olduğu kanaatına vardım (benim şahşi görüşüm)

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm:1/10 (Sezon FinaLi) Güzelbir dizide sezon finaline geldik Seyrederken zevk aldım
Sezon finali benim yaşımdakilerin aşina olduğu görüntüler barındırıyor Ordu tankları Londra sokaklarında
Batman annende az ........ değilmiş ;D ;D ;D
Alfred gençliğinde neler yapmışsın Hürmetler abi :o :o :o

Sezon finali harikaydı Ayakta alkışlıyorum Bölüm sonunda çok büyük mantık hatası yapmalarına rağmen

Bölüm Notu:10/10

doktor1881

Bölüm:2/1 ilk sezonun ardından biraz ara verecektim (Biraz bölüm biriksin diye) Ama sezon finalinin güzelliği nedeniyle hemen başladım Ancak biraz hayal kırıklığına uğradım Bu sezon geçen sezonun bir tık altında başladı Nazi Almanyasının başına gelenlerin aynısı İngiltere'nin başına gelmiş Faşist bir diktatörlük kurulmuş Londra,Liverpol vs gibi birkaç şehir direnmekte
Alfred'de bir karekter değişikliği olmuş Kendini düşünen,gaddar daha itici bir tip olmuş (ilk sezonki coolluğundan eser yok)

Bölüm Notu:7.5/10

doktor1881

Bölüm:2/2 Dizide öne çıkan bir karekter var Bet Sykes

https://g.co/kgs/YT1dox

İlk sezon sade bir bar kızı olan Susan bu  sezon kabak çiceği gibi açılmış
Amerikaya kaçma hayalleri kuran Alfred hiç ummadığı yerden darbe yer

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:2/3  Alfred ABD ye gitmek için gerekli olan parayı kaptırdıktan sonra çıldırır Tek hedefi o parayı bulmaktır ama paradan daha değerli şeyler vardır

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:2/4 Bu bölümle günceli yakaladık En son 27 Aralıkta bölüm yüklenmiş Muhtemelen Noel tatilinde dizi 2.sezon itibarı ile inanılmaz bir düşüş var dizide.Alfred karekteri gittikçe itici olmaya başladı.Bu sezon dizinin adı Pennyworth Casanova olmalıydı.Maşallah Alfred abimiz uçanı kaçanı....

Bölüm Notu:7/10

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları