JBC Pulse

Başlatan Nightrain, 17 Ağustos, 2019, 10:49:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Önümüzdeki Çarşamba, JBC Pulse isimli YouTube kanalında tanıtılacakmış. Ben bayağı heyecanlıyım. :D

https://www.youtube.com/watch?v=EfMjcROfVAY&feature=youtu.be&fbclid=IwAR08YtyzoD0_oqoJ6Q6q8iA8e5tmXNi5qYZFSlmGbJGeHyAsVmWpPju9s04
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

yalcinerol345

Ne anlama geldiği konusunda ipucu verebilecek olan var mı?

İdrava

Hayır. Ertan bey ve bir kaç kişi dışında hiç kimse bilmiyor. Çarşamba günü 21.30 da açıklayacak. Artık hiç siteye gelmiyorsun diye kendisine sormuştum geçenlerde instagramda. Biraz kırgın olduğunu sezdim. Artık eskisi gibi kitap tanıtımı yapılmadığını düşünüyor sitede. Bence hiç haksız değil. Bir kitap çıkıyor ancak 3 yada 4 yorum yapılıyor. Maalesef altınmadalyon eski heyecanını kaybetmiş durumda.

Agamotto

Online çizgi roman okuma platformu olabilir gibime geliyor.

frodo

Online çizgi roman beni ilgilendirmiyor ben bol bol basılı yayın bekliyorum umarım ;D
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

yalcinerol345

Alıntı yapılan: frodo - 17 Ağustos, 2019, 13:50:02
Online çizgi roman beni ilgilendirmiyor ben bol bol basılı yayın bekliyorum umarım ;D

Ben de.

hanac

Alıntı yapılan: İdrava - 17 Ağustos, 2019, 11:42:29
Biraz kırgın olduğunu sezdim. Artık eskisi gibi kitap tanıtımı yapılmadığını düşünüyor sitede. Bence hiç haksız değil. Bir kitap çıkıyor ancak 3 yada 4 yorum yapılıyor. Maalesef altınmadalyon eski heyecanını kaybetmiş durumda.

Bu konudan bende şikayetçiyim, yeni "yazan" üye az geliyor.

Nightrain

Harun Ça

frodo

Absolute Batman: Kara Ayna  300TL  :'(
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

ZGeralt

Absolute Batman: Kara Ayna gelmesi büyük olay. Jock'un gelmesi daha büyük olay .
Gitti paralar :))

Ertan beye selamlar :)

rumar80

Kenara para ayırıp 22 Eylül'e başka plan yapmamak lazım.

memospinoz

JBC Pulse, çizgi romanın nabzını belirler. dıptırıdım dıdım dıdım dım  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=YXWFYPk11GM

Nightrain

Jock, Ankara ve İstanbul'da imza günü düzenliyor.

Kara Ayna Absolute 300 TL
Killing Joke Absolute 200 TL
Jock ve Sanat Kitabı 200 TL

İmza gününde sadece Kara Ayna Absolute ve Jock Sanat Kitabı imzalatabilirsiniz. Başka Jock ürünleri imzalatmak kesinlikle yasak.

Ayrıntılar için: www.jbcpulse.com

Bu arada; Absolute'lar orijinal boy.  :D

Agamotto

Absolute'ların nasıl olacağını merak ettim, video tanıtımını bekliyorum heyecanla :)