Martin Mystere Sohbet Odası

Başlatan s.b, 31 Mayıs, 2010, 11:34:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

allan quatermain

Alıntı yapılan: rumar80 - 07 Şubat, 2024, 09:02:17Bana sorsanız Martin çoktan misyonunu tamamladı derim.

Gizemini ve büyüsünü yitirmiş bir dünyada yaşıyoruz şu anda, gerçekten de zamanın ruhuna ters şu anda Martin Mystere.

Ancak zaman döngüseldir, tekrar Martin Amca'mızın zamanı gelecek bir gün...

mete2744

Alıntı yapılan: hanac - 07 Şubat, 2024, 08:02:14Martin İtalya'da ilk başlarda 98 sayfa olarak yayınlanıyordu sonra 160 sayfaya geçtiler. Sonra tekrar 98 sayfaya geri döndüler.

2021 de ülkemizde yayınlanan Martinler 160 sayfalık döneme ait, şimdi ise 98 sayfalıklar yayınlanıyor.

Bana soracak olursanız 98 sayfa tercihimdir.  :)

sadece gog ile magog'u okudum. şimdi son çıkanı da aldım. bakalım nasıl. gog ile magog da fena değildi. tevrattan alıyor konusunu, aslında genel kültür açısından da iyiydi bence :D.

Zeljko

Bu ayki kapağa merhum Castelli'yi taşımışlar. Castelli çizgi romana bu denli tutkuyla bağlanmama vesile olanların başında geliyor. Marty amcanın ilk dönemlerindeki hikayeler hayal dünyama o kadar nüfuz etmişti ki bir dönem arkeolog olmayı çok istediğimi hatırlıyorum. Toprağı bol olsun...

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

allan quatermain

Alıntı yapılan: Zeljko - 19 Nisan, 2024, 19:46:56Bu ayki kapağa merhum Castelli'yi taşımışlar. Castelli çizgi romana bu denli tutkuyla bağlanmama vesile olanların başında geliyor. Marty amcanın ilk dönemlerindeki hikayeler hayal dünyama o kadar nüfuz etmişti ki bir dönem arkeolog olmayı çok istediğimi hatırlıyorum. Toprağı bol olsun...

Toprağı bol olsun...
Chris Tower'ın arkasındaki 2 kadın kimdi acaba? Diğer bütün herkesi tanıyorum ama sarışın ve kızıl hanımları tam çıkartamadım, Zona X karakterleri miydi kendileri?