Batman Sohbet Odası

Başlatan pizagor, 24 Haziran, 2010, 19:41:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

bu ay hc olarak basılacak sanırım

Nightrain

Hazir 2016 da geliyor. Yeni Batman yayinlari ile ilgili ufakta olsa ipucu verirseniz sevinirim. :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

2016 'nın ilk Batman leri aciklandi:

Hush
Eternal
Under the Red Hood
Batman Ana Seri 5-6-7
Dedektiflik Hikayeleri 4-5-6-7

Barmen Minik

hayır durdururamıyoruz

+harley quinn 2-3
+suicide squad 1-2-3-4-5
+gates of gotham

bi kaç da süprizleri olsa Vendetta, tüm Deadpoollar ve Amerikan Vampiri 6 ile resmen JBC yayıncılık tarihinde toplam basılan kitap sayısı kadar kitabın 2016da basılacağı vad edildi şu an :D büyüyoruz demiştiniz de bu kadarını beklemiyorduk. Ben satın alırım orası nispeten kolay olan, siz aynı kalitede bu kadar kitabı basıma nasıl yetiştireceksiniz bakalım :D 2.baskılar falan off işiniz çok

lampard

Greg Capullo Batman'den kesin ayrılıyormuş, Snyder da Batman'den Detective Comics'e geçecek diye resmi olmayan haberler var.

lampard

Alıntı yapılan: lampard - 10 Şubat, 2016, 23:32:51
Greg Capullo Batman'den kesin ayrılıyormuş, Snyder da Batman'den Detective Comics'e geçecek diye resmi olmayan haberler var.

Snyder'in de ayrılacağı kesinleşti, #51'den sonra ikisi de bırakıyor.

Nightrain

Böyle kimyası uyuşan adamlar zor bulunur. Keşke devam etselerdi.

hennessy

Kötü haber. Batwoman çizeri değiştirdik ten sonra son hali kötü. Batman  aynı son olmaz  inşallah.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Ras Al Ghul

Snyder yeni bir Batman ürünü yapacak deniyor ???

DDuru44

ya arkadaşlar benim küçükkene seyrettiğim bi batman beyond vardı. bunun çizgi romanı var mı?

ferzan

Birkaç gün önce Öldüren Şaka ile Joker albümlerinin tekrar okumasını yaptım...Öldüren Şaka'yı ilk okuduğumda nedense tat alamamıştım ama ikinci okumada büyük bir keyif aldım...Okuma zamanı ve modu çok önemli olabiliyor...Çok güzel bir eseri harcatabiliyor farkında olmadan...

Joker albümünü ise (Azzarello-Bermejo) öğrenciyken arkadaşımdan alıp okumuştum ilk çıktığı zamanlar...Geçen yıl forumdan bir arkadaş sıfır kalitesinde elinden çıkarınca ben de hemen atlamış, gecikmeli olarak arşivime katmıştım ama yeniden okumak geçen akşama nasip oldu...Finalinin ani kesinti hissini saymazsak, bu eser de aldığı tüm övgüleri hakediyor sonuna kadar...

Ama ana seriden bağımsız müstakil Batman albümleri deyince benim için apayrı yeri olan ve okurken ihya eden iki favorim var...Biri Noel (Bermejo), diğeri ise Ölümcül Tasarım (Kidd-Taylor)...Yine de çocukluğumdaki yoğun Batman coşkum (büyük ölçüde Knightfall dolayısıyla) son yıllarda artan bir hızla geri gelmeye başladı...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

hennessy

Joker'in Gerçek Kimliği Çizgi Romanlarda Açıklanıyor

Jason Fabok'un DC Live'da verdiği röportaja göre Joker'in kimliği Justice League'in 50. sayısında açıklanacak. Yani ne diyeceğimi bilmiyorum. Joker'in kimliğinin belirsiz olması bugüne kadar bu karakterin yapıtaşlarından biriydi. Her ne kadar Killing Joke'da Alan Moore Joker'e bir kimlik yaratmış olsa da, bu gelişen evren tarafından hep Joker'in deliliği sonucu anlattığı yalan geçmiş hikayelerinden biri olarak algılanıyordu.

http://www.karabuyucu.com/jokerin-gercek-kimligi-cizgi-romanlarda-aciklaniyor/

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Sakızlı Ohannes Paşa

Bence de skandal bir hamle olur. Joker'in gecmisi yoktur. Kendi anlattiklari da uydurma seylerdir. Hatta bunu Nolan The Dark Knight'da cok guzel gostermisti bize. Umarim yapmazlar bunu.

rumar80

Joker'in gerçek kimliği Joker'dir. Bunun lamı cimi yok. Başka alternatif te yok.
   DC böyle bir olaya girişiyorsa acaba diyorum çok mu umutsuz durumdalar.