Bu Aralar Ne Oynuyoruz?

Başlatan Carnage, 08 Ağustos, 2010, 17:43:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Çift koldan PES 2013 oynuyorum, bir tane Roma'yla bir tane de NAC Breda ile master league açtım. Roma'yla sezonu bitirdim, şimdi Breda ile sezonu bitireyim.

PES dışında ara ara Crazy Taxi 3, WRC 4, Moto GP 13 ve Hitman Blood Money oynuyorum dönüşümlü olarak.

Mrtekin

Ps vitadan batman arkham origins blackgate.

Cok dandini ama hic tavsiye etmem.

Bi bitiriyim borderlands 2 ye kacicam.

Oglana aldim ben oynuyom  :)
They drew first blood...

Ralph

League of legends'a sarmış durumdayım bu sıralar.

Chuck

En son Uncharted serisini bitirmiştim. Sinematik sahneleri gerçekten zevkli ve ps3 ün bir numaralı tps serisi bence :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

pikofarad

Blizzard candır deyip Heartstone oynuyorum. Ücretsiz ve hızlı. :)

Utku Gürsoy

Call of Duty Advenced Warfare' ın story mode bitmek üzere ve ara ara online oynuyorum.

HacıGeraltEmmi

Multisi BF4 ile kıyaslanırsa nasıl sizce? Almaya değer mi?

Utku Gürsoy

Alıntı yapılan: designer73 - 30 Kasım, 2014, 17:45:31
Multisi BF4 ile kıyaslanırsa nasıl sizce? Almaya değer mi?
Ben BF4' te  oynamıştım. Story olsun, co op olsun, multi olsun bence  almaya değer.   

Utku Gürsoy

Ps4'te Far Cry 4 ve AC Unity. AC Unity bug dolu almanızı önermem. Story falan pek güzel değil. Far Cry 4 eski oyuna göre daha gelişmiş. Story merak uyandırıcı. Hepinize öneririm.

@Serhan

Payday 2 ve CSGO. Hepsini indirimle almıştım  ;D
Birde GTA IV ve GTA EFLC. onlarıda D&R dan toplam 50tl ye almıştım  ;D ;D

Sakızlı Ohannes Paşa

Pokemon Alphasapphire.

pikofarad

Plague Inc: Evolved ile Dünya'nın kökünü kazımaya çalışıyorum. Bunun yanında The Binding of Isaac: Rebirth ve Hearthstone oynamaya da devam ediyorum.

2 ay önce de Youtube'da kendi adıma bir oyun kanalı açtım. Ufak ufak oynama videoları çekiyorum. Henüz abonem bir elin parmaklarını geçmese de mutluyum. Böyle bir kanal yapmak istiyordum.

Bu ay içinde de "Oyunsal Alan" isimli bir blog açacağım. Oyunlarla ilgili içerik üretmek amacım. Daha çok Bağımsız yapımlar, 2/3 boyutlu indie oyunlar, pikselli yapımlar, macera tarzı oyunları oynamayı istiyorum. Ama benim yumuşak karnım Blizzard. Onlardan babam çıksa oynarım o derece. :)

pikofarad

Oyun oynamaya devam.

Blizzard amcanın MOBA türündeki oyunu Heroes Of The Storm oynuyorum bu aralar. Blizzard evrenlerinden Diablo, Starcraft ve World of Warcraft kahramanlarının gecidine şahit olduğumuz oyunda, 5'e 5 kapışmalarla sevdiğiniz kahramanı alıp kıyasıya mücadele edebilirsiniz. Hızlı aksiyon dolu bir oyun.

Ayrıca ben bir AFOL'um  (Adult fan of LEGO) yani Yetişkin bir LEGO hayranıyım. Kendime düzenli olarak LEGO setleri alıp yapar oynarım. LEGO'nun çıkardığı bilgisayar oyunlarını da takip ederim.

En son LEGO World adlı oyunu Steam üzerinden satışa sunan LEGO, Minecraft benzeri açık ve tamamen LEGO tuğlalarından oluşmuş bir dünyada bize istediğimizi yapma şansı sunuyor. Açıkçası acayip potansiyeli olan bir oyun. Yavaş yavaş onu da oynamaya başladım.

can amca

İş ve aile dışında kalan hafta içi iki saat, hafta sonu 8 saatimi Çizgi Roman okuma, dizi seyretme ve oyun oynamaya ayırıyorum. Hali ile oyun oynamaya ayırdığım vakit haftalık 4-5 saati geçmiyor. Son günlerde aynı anda birkaç oyunu oynuyorum, sıkıldıkça değiştiriyorum. Neler bunlar:

Wolfenstein - Old Blood
Witcher III
ve aslında eski olan ama ancak satın alıp oynadığım Walking Dead 1 ve 2

Fallout 4 (az kaldı) ve Mass Effect 4'ü (2016dan önce olmaz herhalde) sabırsızlıkla bekliyorum. Tavsiye edebileceğiniz X-COM benzeri sıra tabanlı strateji oyunu da varsa onu da duymak isterim.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"