X - MEN KLASİK - Gerekli Şeyler

Başlatan michel, 07 Nisan, 2011, 16:32:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

omega red

gamlıbaykuş

Uzun zamandır devamı gelir mi gelmez mi diye beklettiğim Essentiall X-Men 2. cildi okuyorum (Ben okuyana kadar 3 ve 4. cilt de geldi zaten ne güzel)

Maceralar gayet güzel ilerliyor hatta X-Men ile ilgisi olamayanlar, okumak isteyenler var ise 2. ciltteki 138. sayıyı okurlarsa bu zamana kadar ki geçen maceraların gayet güzel bir özetini okumuş olurlar.

Jean Grey'in ölmesi üzerine derin bir üzüntüye kapılan Scot Summers, Jean'in mezarı başında geçmişi hatırlar ve bir iç yolculuğa çıkar. Böylece geçmiş sayıların bir özetini de okumuş oluruz. Herkese tavsiye ederim.

Ve Gerekli Şeylere bu güzel yayın için teşekkür ederim, 5. cildi de bir an önce görmek istiyorum :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

gamlıbaykuş

Essentiall X-Men 2' yi an itibari ile bitirdim. Maceraların hepsini beğenerek okudum...

Sevgili X-Men' imiz ilk olarak Hellfire ile uzun soluklu bir macaraya atıldı (Tiplerin hepsi gıcık, uyuz ettiler beni ) ıkına tıkıla, zor bela da olsa galip gelmeyi başardılar.

Ve bu süreçle Jean Grey'in Dark Phoenix olma süreci, ölümü vs. işlendi.

Sonrasında Wolverine yanına Nightcrawler' ı alarak Kanada' ya yarım kalan bir işini halletmeye gider ve Alpha Flight ile Wendigo' ya karşı mücadele etmeye başlarlar.

En ilgimi çeken macera ise son macera oldu diyebilirim. X-Men, cehenneme gidiyor. Eğlenceli bir macera idi. Hatta bu macerada Marvel evrenin karizmatik büyücüsü Doctor Strange de arz-ı endam ediyor. Maceranın başında Nightcrawler' ın doğum günü kutlanıyor ve hediye paketlerinden birinden Wolverine' nin resmi çıkıyor, bu sahne epey güldürdü beni :)

Okumadıysanız kaçırmayın derim...

dean

gamlıbaykuş

World War Hulk' tan sonra bu çok iyi oldu. Klasik Örümcek 2 de çıkarsa müthiş olur. Bir de ben İstanbulda iken neden çıkarmadınız kardeşim bunları  ;D

connyapku

Guzel bir haber uzun zamandir bekliyordum. Klasik orumcek adam 2 yi sabirsizlikla bekliyorum.

Utku Gürsoy

Merhaba,
forumunuz gerçekten harika. Elinde X-MEN KLASİK cilt 1 olan biri varsa benimle iletişime geçebilir mi  ?

kalidor

Utku Bey aşağıdaki bölümde belki daha rahat bulursunuz, bu bölümü herkes okumayabilir.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/board,282.0.html
Crom! Ölüleri Say...

antiochia

klasik superman ve batman yayınlayan var mı?

dean

Alıntı yapılan: antiochia - 06 Mayıs, 2014, 21:10:50
klasik superman ve batman yayınlayan var mı?

Dostum şuan için yok. Bir duyuruda yapılmadı.

antiochia

klasik yayınlayan olsa makbule geçerdi valla

rumar80

Eğer Essential tarzı bir klasik seriden bahsediyorsanız boş verin. DC Essential tarzında Showcase serisini çıkardı ama o seride JLA ve Brave and Bold dışındaki seriler oldukça kötü ve tuhaf maceralar. Bence klasik ciltlerin (Death in The family, lonely plase of dayını vs) yayınlanması daha makul.
   Sevgiler

antiochia

devam edecek mi klasik seri bilen var mı acaba?

connyapku

Bu sene orumcek adam klasik de hic yayinlanmadi  :(

hanac

Alıntı yapılan: antiochia - 19 Mayıs, 2014, 23:35:27
devam edecek mi klasik seri bilen var mı acaba?

Kimse bilmiyor, zaten yılda 1 sayı çıkıyordu.