Deadpool (2016) - XMU Film 8

Başlatan hanac, 11 Nisan, 2011, 11:55:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Uzun süredir askıda olan Deadpool filmi ile ilgili gelişmeler var.

Ryan Reynolds, Yeşil Fener'den sonra burada da başrolde.

Yönetmen de belli oldu, Tim Miller.

X-Men ve X2 filmlerinde görsel efektler ekibinde yeralmış olan Miller'in ilk yönetmenlik denemesi olacakmış.

rumar80

Ben bir oyuncunun bu kadar kısa zaman aralığı içinde iki farklı çizgi roman karakterini canlandırmasını pek doğru bulmuyorum. Renolds ne yapacak? Bir yıl Green Lantern, bir yıl deadpool mu olacak?
  Sevimsiz buluyorum

hanac

Haberi yazalı 1.5 yıl geçmiş ama film ile ilgili en ufak bir gelişme yok.

yunusmeyra

aynı oyuncu 2014'te yine yeşil fener" olarak gözükürse rumar'ın dediği gibi iş biraz garip durmaz mı??? çünkü şu linkte bir tanıtım böyle olacağını söylüyor..  ;)  ;D  ;D  ;D
http://www.youtube.com/watch?v=KoVEgsi8lyw&feature=related

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

kalidor

Christian Bale bir daha Batman olmayacağını söylememiş miydi?  ???
Crom! Ölüleri Say...

connyapku

abi o seyretiginiz fan trailer.bunlar gibi yuzlerce her film icin uretilmis olanlari var.gercek degil fake.

kalidor

Fragmana bakmadım da çakma afişi görünce acaba var mı bu saçmalık diye düşündüm.
Crom! Ölüleri Say...

Harun Ça

http://www.dailymotion.com/video/x22eged_deadpool-test-footage-in-hd_videogames
SDCC yayınlanan footage videosu. Bence bu kafada bi film çekseler tadından yenmez.

dean

Filmin çekileceği kesinleşti ve vizyon tarihi olarak 12 Şubat 2016 açıklandı.

Caped Crusader

Imdb'de başrol Ryan Reynolds görünüyor.Umarım değişir.

Utku Gürsoy

Harun Ça

Ryan Reynolds twitter'dan ''Uh... It's Chimichanga Time.'' demiş.

dean

Alıntı yapılan: Mic-Har - 05 Aralık, 2014, 12:43:42
Ryan Reynolds twitter'dan ''Uh... It's Chimichanga Time.'' demiş.

Her ne kadar X-Men Origins: Wolverine kötü bir film olsada ve yine her ne kadar oradaki Deadpool rezalet uyarlanmış olsada Ryan Reynold'ın doğru düzgün yapılmış bir Deadpool filminde harika işler çıkarabileceğini düşünüyorum. Zaten X-Men Days of Future Past ile X-Men Origins; Wolverine'e reset atıldığına göre Fox'un eline çok iyi bir fırsat geçti. Ellerinde çok iyi bir karakter ve iyi bir oyuncu var.

dean

Deadpool filminde başrol kadın oyuncu için aşağıdaki altı isim deneme çekimine alınmış.

-Morena Baccarin
-Jessica De Gouw
-Sarah Greene
-Crystal Reed
-Rebecca Rittenhouse
-Taylor Schilling

dean

Filmin kadrosuna Haywire ve Furious 6 gibi filmlerden tanıdığımız Gina Carano katıldı. Carano filmde Angel Dust karakterine hayat verecek. Aynı zamanda filmde Colossus'un da olacağı, lakin önceki filmlerde olduğu gibi Daniel Cudmore tarafından canlandırılmayacağı açıklandı.