750 ler Kulübü

Başlatan hanac, 12 Ağustos, 2014, 17:40:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aa

Esse Gesse Hayranı...

pizagor

Köyceğiz temsilcimizi kutluyorum. Şu sıralar dayanılmaz sıcaktır oralar, klimalı aracın kapısını açınca vurur insanı sıcak ve rutubet.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Kinowa59

Merhaba değerli Pizagor. " Köyceğiz temsilcimiz " gibi Onur duyduğum bir sıfatı bana yakıştırdiğınız için çok teşekkür ediyorum. Tabii kutlama mesajınız içinde. Köyceğiz sizinde belirttiğiniz gibi çok çok sıcak. Dün 44 derece, bugün 42 derece. Ancak, benim bir tarafım orman, ön kısmım ise göl. Yani hem ormanın serinliği, hemde gölden gelen esinti bu sıcakları hissettirmiyor. Haftanın 5 günü ise dağlarda, köylerde, yaylalarda Zagor gibi dolaşıyorum, Tex gibi yayla çadırlarında kalıyorum. Ve dağlarda hava serin oluyor.

aa

Esse Gesse Hayranı...

Kinowa59

750'ler kulübüne terfimi kutlayan ve ( işlerinin yoğunluğu nedeniyle ) henüz kutlayamayan değerli forum üyesi dostlarımıza çok çok teşekkürler ediyorum.

TKnKT

Fümettiniz bol, iletileriniz dolu dolu olsun. Kutlarım efendim.
"The man who opens topics faster than his shadow"

DAMPYR

Teks aşığı Bayram beyi kutluyorum Antalyada orası gibi sıcaktan yanıyor bu yüzden sizi çok iyi anlıyorum 🥵

Kinowa59

Sayın TKnKT ve Dampyr dostumuza iyi dilekleri nedeniyle çok teşekkür ediyorum.

noir

yidar

Saki

Kinowa59

Noir, yidar ve saki dostumuza iyi dilekleri nedeniyle çok teşekkür ediyorum.

doktor1881

Bayram bey 750 nüz kutlu olsun  ;D  ;D

Saki

Ben 845 im şu an. 750 yi çoktan geçmişim. Hiç farkında olmadan.  :o

hanac

Alıntı yapılan: Saki - 09 Ağustos, 2023, 21:41:07Ben 845 im şu an. 750 yi çoktan geçmişim. Hiç farkında olmadan.  :o

1000 e bir şey kalmamış. O zaman doya doya kutlarız.  ;D