SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

-brendon-

Köstebek bey zagor özel ve maxiden baska zagorla alakali ne cikarabilirsiniz

köstebek

Alıntı yapılan: -brendon- - 19 Aralık, 2015, 16:10:57
Köstebek bey zagor özel ve maxiden baska zagorla alakali ne cikarabilirsiniz

Arada bir renkli çıkartabiliriz, o kadar. Çünkü Zagor'un başka bir şeyi yok.

not: Ha bir de ana serisi var ki, Lal zaten yıllardan beri tıkır tıkır çıkarıyor.

-brendon-

Saolun yanit icin, brendoni sormicam ;)

köstebek

Alıntı yapılan: -brendon- - 19 Aralık, 2015, 16:21:56
Saolun yanit icin, brendoni sormicam ;)

sormana hiç gerek yok, zaten. Senede bir iki tane çıkarsa öpüp başımıza koyacağız.

Not: forumun toplu okumalar kısmında (örneğin Cesur Yeni Dünya) Brendon gibi alternatif ÇR'ların ne çıkmadığına dair önemli ip uçları bulabileceğin mevzular anlatılıyor, bir göz at istersen...

alpi

Köstebek Bey; 2015'i iş açıklığı ve bereketle tamamlıyorsunuz..Zagor Maxi 7,Tex 20 hem idefix'te hem ilknokta'da tükenmiş gözüküyor ;)

labirent

"Köstebek Bey; 2015'i iş açıklığı ve bereketle tamamlıyorsunuz..Zagor Maxi 7,Tex 20 hem idefix'te hem ilknokta'da tükenmiş gözüküyor"

Bence kitaplar temin edilemiyor. Çünkü kitaplar İdefix 'e ilk düştüğünde sipariş verdim ve 1 hafta bekledim. Sonunda temin edilemediğinden siparişlerim İPTAL edildi. Ben Çizgi Düşler yöneticilerinin İdefix yetkilileri ile görüşmelerini tavsiye ederim. En kötüsü satışlarınız artar.

altay1944

Zagor Maxi 7,Tex 20 siparişlerim önce iptal edildi para iade mesajı geldi şimdi baktım satışta bu ne iştir...Bu arada köstebek bey benim sipariş ne durumda nathan ve julia çıktı sonuçta ...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

köstebek

Alıntı yapılan: altay1944 - 21 Aralık, 2015, 15:31:36
Zagor Maxi 7,Tex 20 siparişlerim önce iptal edildi para iade mesajı geldi şimdi baktım satışta bu ne iştir...Bu arada köstebek bey benim sipariş ne durumda nathan ve julia çıktı sonuçta ...
birkaç gün içinde yollarız abi...

köstebek

Alıntı yapılan: labirent - 21 Aralık, 2015, 15:06:17
"Köstebek Bey; 2015'i iş açıklığı ve bereketle tamamlıyorsunuz..Zagor Maxi 7,Tex 20 hem idefix'te hem ilknokta'da tükenmiş gözüküyor"

Bence kitaplar temin edilemiyor. Çünkü kitaplar İdefix 'e ilk düştüğünde sipariş verdim ve 1 hafta bekledim. Sonunda temin edilemediğinden siparişlerim İPTAL edildi. Ben Çizgi Düşler yöneticilerinin İdefix yetkilileri ile görüşmelerini tavsiye ederim. En kötüsü satışlarınız artar.

sormayın, bir açıklık, bir bereket, maşallahımız var. İdefix'in, daha doğrusu D'N'R'ın son zamanlarda bize bir kıllığı var, ama hayırdır inşallah. Sanırım yıl sonu karmaşası geçiriyorlar, sürekli adamlarla konuşuyoruz, ama bir türlü düzelemiyor. daha satışa" sokmadan bitti yazıyorlar. Neyse, bizden kaynaklanan bir şey yok; çünkü diğer sitelerde doğru düzgün ilerliyoruz.

afu

bu dertler bitiyor arkadaşlar az kaldı  :D
artık çr dostu olmayan, çr a değer vermeyen sitelerle uğraşmayacaksınız  ???
Ocak'ta .....

pearl jam

Sayın köstebek; yayınevinizin ömrü hayatında yayımlayabileceği  en iyi çizgi roman olan scalped dan ( ve 100 kurşun dan) neden ısrarla bir haber yok? Neden her soruya yanıt veriliyor da bunlar sürekli es geçiliyor?

pearl jam

Şimdiden söyleyeyim eğer lütfedip de cevap yazarsanız lütfen klasik olarak topu çr okuruna atmayın, biz altımadalyon üyeleri olarak bunları batman kadar alıyoruz. ( Bkz anketler) Bize bunlarla gelmeyin  yani :) reklam yapın tanıtım yapın biraz, kimsenin bu serilerden haberi yok.

Ben de Mrtekin gibi çizgi düşler fanboyluğundan istifa etmeyi düşünür oldum   :D

Nightrain

Aynen. Millet jbc nin duvarında y last man basin diyor. Biraz reklam yapin.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ghostrider

Vertigo yayınlarınız devam edecek mi?
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

köstebek

Alıntı yapılan: ghostrider - 21 Aralık, 2015, 20:05:13
Vertigo yayınlarınız devam edecek mi?

elbette edicek, biraz sabır...