2023 Nisan - Çizgi Roman Listesi

Başlatan TKnKT, 22 Mart, 2023, 13:53:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Rossi

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 26 Nisan, 2023, 21:18:14Bir sorumda sayın Rossi' ye . Lütfen  Mylos kitap yetkililerine sorar misınız, aylık Tex No 3 ne gün çıkacak.
Haftaya baskıya girecek Bayram bey. Sevgiler

hanac

karlıova

Can çıkar huy çıkmazmış. Benim çizgi romana yeniyetme yıllardan sonra ikinci dalma vesilem de 2004'te ciddi bir ameliyat sonrası hastanede geçen haftalarda Cengiz Ertem dostumun getirdiği çizgi romanlar olmuştu. Bayram beyin birbuçuk ayağım çukurda ne zaman çıkacak bizim sevdiğimiz yayınlar gönderisini okuyunca gülümsedim. Çok yaşayın Bayram bey...

caretta

Zagorlar ve Teksler çıkınca Bayram Bey ile bana öyle bir doping olacak
ki, çukurdaki ayaklar koşmaya başlayacak!

Kinowa59

Şimdi çizgi düşler'den İlker özer bey ile TLF görüştüm. Zagor özel ciltler önümüzdeki hafta sonuna kadar dağıtımda olacakmış.

DAMPYR

Laller istanbulda bazı yerlere dağıtılmış ama hala büyülü dükkanda yok zaten dağıtılan yerlerden sipariş versek bile en erken 2 mayısta kargoya verebiliyorlar

DAMPYR

Laller heryere dağıtılmış ama kötü haber kitaplara gene zam gelmiş 😕 sanırım bu gidişe Mylos gibi yayınevlerinin pek dayanacağını sanmıyorum ya çok fazla zam yapacaklar yada kitap yayın süresi arası uzuyacak gibi geliyor bana...

YzbVolkan

Alıntı yapılan: DAMPYR - 29 Nisan, 2023, 09:24:16Laller heryere dağıtılmış ama kötü haber kitaplara gene zam gelmiş 😕 sanırım bu gidişe Mylos gibi yayınevlerinin pek dayanacağını sanmıyorum ya çok fazla zam yapacaklar yada kitap yayın süresi arası uzuyacak gibi geliyor bana...
Zamlar kacinilmaz. Secimden sonra daha da artacaktir. Lal bile periodu aksatabilir.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Animvader

Yayıncılara kızıyoruz falan ama şu ekonomik durumda basılmış her kitap kurtarılmış bir kitaptır maalesef. Kitapların basılamayacağı günler gelmez umarım.

Kinowa59

Umutsuz olmayalım lütfen. Güzel günler göreceğiz. Herşey çok güzel olacak. Bunu, tüm inancımla söylüyorum. Ben bu yaşıma ( 64 yaş ) kadar ne umutsuzluklar gördüm ve yaşadım. Ama bu sefer hakikaten çok çok umutluyum. Inaninizki dostlar. Bir günde, evet yalnızca bir günde ülkemiz insanının umutları filizlenecek, yeşerecek, dal budak salacak. Bana inanınız lütfen . Bu güzel günleri çok yakında göreceğiz. Bu topraklardan,  kötülüğün ve nefret dilinin hakimiyeti bir daha gelmemek üzerine yok olacak. Sevginin, dostluğun, barışın, bereketin hâkim olacağı güzel bir gelecek bizleri bekliyor dostlar.

Kauss

Kahramanların Oyunu 1. İçin Goril Çizgi Roman çevirisinin kötü olduğunu dile getirmişti. Alacak olan arkadaşların bilgisine.