Ana Menü

Forumda Kim Kimdir?

Başlatan Tarkan Kurt, 17 Ağustos, 2011, 00:31:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

altay1944

Arkadaş jan dix olarak uygun görmüş ama ben john doe yi daha çok severim.Her ikiside çok güzel serilerdir Türkçede bulmak olası değil tabikii.Fuat bey mesajı aldınız mı bilmem.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

darkwood

Alıntı yapılan: haysat - 18 Ağustos, 2011, 20:48:39
Saol Hasan.sen olduğunu biliyordum...

Eğer dönüpte arkama baktığımda
Bana gülümseyerek bakan yüzler görürsem
Gurur duyarım tüm benliğimle
Buradaki tüm dostlar bir ekip olmuştur
Çizgi roman sayfalarında
Bu insanların arasında olmak mutluluk verir bana fazlası ile......

Ortak zevkler etrafında bu kadar değerli kahramanın bir arada olduğu formumuzda yazışmak birşeyler paylaşmak ayrı bir keyif ve ayrıcalıktır her zaman, bunu yaşayan bilir.  ;)
Darkwood Sakinleri..

hanac

Bazı arkadaşlarımızın hala avatar'larını değiştirmediklerini üzüntüyle tespit etmiş bulunmaktayım.

Bu konuda yardım isteyen herkese yardıma hazırım.  :)

1001roman

Sevgili Aytay 1944,
Evet mesajı aldım ama keşke mesaj yerine yayınladığımız kitapların parasını alsaydım  ;)
Daha önce de yazdığım gibi Frankofon'lara doğru yola çıkıyorum.Ticari ahlaklarını hiç beğenmediğim Bonelli ve Panini ekürisinin yayınlarını alıp basacak tüm arkadaşlara başarılar dilerim.Hatta burada söz veririm ne basılırsa alırım  ;D
Adama Tex ve Julia Almanak'ların yazı bölümlerinin digitallerini gönder diyoruz o bize " farketmez sadece çizgi romanları basın " diyor....Bununla başa çıkılır mı sanıyorsunuz...
Fuat AKTÜRE

pearl jam

Adamların kendi eserlerine saygısı yok demek ki. Frankofon bence çok doğru bir tercih Fuat bey, tebrik ederim. Frankofon ne yayımlarsanız alacağımı da şimdiden taahhüt ediyorum  ;D

tommikser

Fuat abi Frankofonlarda çocuklarında ilgilenebileceği çizgi romanları düşünür müsün?Ben bu doğan kardeşte yayınlanmış olan Hugo diye bir çr var.Bir incele bayılacağına eminim hem büyüklere hem çocuklara yönelik mükemmel bir yayın.Aklında bulunsun derim ;)

DAMPYR

Alıntı yapılan: gunessemerci - 25 Ağustos, 2011, 09:04:45
Fuat abi Frankofonlarda çocuklarında ilgilenebileceği çizgi romanları düşünür müsün?Ben bu doğan kardeşte yayınlanmış olan Hugo diye bir çr var.Bir incele bayılacağına eminim hem büyüklere hem çocuklara yönelik mükemmel bir yayın.Aklında bulunsun derim ;)

Doğan Kardeşte yayınlanıyorsa telif hakkı onlardadır.1001 Roman yayınlayamaz.

darkwood

Fuat bey, Frankofonları da yayın listenize almanız güzel bir tercih tabiki.

Fakat yinede öncelik Fumettilerde olmalı. Benim izlenimlerime göre bir yayın evi hangi tarzda sevildiyse, aynı şekilde yayınlarına devam etmelidir.

Daha önce tarzı dışına çıkan, HozComics ve diğer yayınevlerinin bu konuda çok sıkıntıları oldu.

Açıkçası bize güzel yayınlarınız ile sevdirdiğiniz yeni Fumettilerin yayınlarının devam etmesini çok daha fazla sabırsızlıkla bekliyoruz.

Darkwood Sakinleri..

yalcinerol345

Konu Frankofon olunca  benim  görüşüm şudur:Bana Frankofonu sevdiren Tercuman Çocuk ve Milliyet Çocuk olmuştu.Ne müthiş maceralardı onlar ,ne mükemmel çizgilerdi.Eğer Frankofon yayınlanacaksa bu dergilerde yayınlananlardan olmalı.Hem o okuduğumuz kahramanların yeni maceraları da çizilmiş olmalı.Böylece hem nostalji peşinde koşanlar hem de yeni maceralar arayanlar memnun olacaktır.
      Örneğin,Doğan kardeş'in hemen tüm sayılarını almama rağmen çoğu macerayı sevememiştim.Bahsettiklerim olursa okuyucusu hazırdır,diye düşünüyorum.

rumar80

Durango gibi yeni bir frankofon yanında ben de Luc Orient, Buddy Longaway, Bruno Brazil hatta Bernard Prince gibi eski dostları görmek isterim, ama umut yetmiyor.
   Keşke....

altay1944

Fuat bey'in seçimine saygı duyarım,ama eleştirme hakkımı saklı tutarım.1001 roman deyince akla ilk fumettiler geliyor .hemde yeni fumettiler.Dolayısıyla Fuat bey yaşadığınız sorunları aşmak yerine ikidir frankofonlara yöneleceğim mesajınız içimi kararttı.Tamam bonelli kazık attı,sorun çıkardı ama siz demedinizmi elimde nemrod var diye .Bance yerinde bir karar olur.Basın starcomics in kitaplarını fumetti açlığımızı giderin.Nemrodun çizimleri roi tarzındadır ve gözü çok okşar.Hele bir düşünün.İllede fumetti.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hanac

1001 Roman Fumetti'den vazgeçmesin.

Hem Fumetti, hem Frankofon olsun.

pearl jam

Alıntı yapılan: altay1944 - 25 Ağustos, 2011, 20:47:19
Dolayısıyla Fuat bey yaşadığınız sorunları aşmak yerine ikidir frankofonlara yöneleceğim mesajınız içimi kararttı.

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 25 Ağustos, 2011, 19:49:17
       Konu Frankofon olunca  benim  görüşüm şudur:Bana Frankofonu sevdiren Tercuman Çocuk ve Milliyet Çocuk olmuştu.Ne müthiş maceralardı onlar ,ne mükemmel çizgilerdi.Eğer Frankofon yayınlanacaksa bu dergilerde yayınlananlardan olmalı.Hem o okuduğumuz kahramanların yeni maceraları da çizilmiş olmalı.Böylece hem nostalji peşinde koşanlar hem de yeni maceralar arayanlar memnun olacaktır.
      Örneğin,Doğan kardeş'in hemen tüm sayılarını almama rağmen çoğu macerayı sevememiştim.Bahsettiklerim olursa okuyucusu hazırdır,diye düşünüyorum.

Valla benim de bu forumdaki eski yayın sevgisi ve fumetti fanatikliği içimi kararttı. Çok yalnızım be atam ;D

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: pearljam - 25 Ağustos, 2011, 23:59:49
Valla benim de bu forumdaki eski yayın sevgisi ve fumetti fanatikliği içimi kararttı. Çok yalnızım be atam ;D
Eski yayın konusunda kesinlikle yanlız değilsin dostum ;D ayrıca her türlü fanatizme şiddetle karşıyım ;D

lemazmatik

memospinoz - gözlüklü şirin

Affet dostum demeseydim çok içimde kalacaktı :D