Yalnız Kurt ve Yavrusu - Marmara Çizgi (28 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan emre ozdamarlar, 08 Ekim, 2011, 22:34:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lancelot88

teşekkürler ilke bey cevabınız için. sabırsızlıkla bekliyoruz

Mrtekin

Alıntı yapılan: ilke - 02 Ağustos, 2016, 22:40:43
seri devam edecek. bu ay yayınlanacak. marmara yöneticisi cevap verdi...

Arkadaşlar 16. sayıyı az önce matbaaya yolladım. şu an 17 diziliyor. en hızlı şekilde çıkarmaya çalışacağız.
ve evet çok geciktik :)

Hadi artık, yaz bitti yaw...
They drew first blood...

hennessy

İlke kardeşim harika haber En sevdiğim serilerden biri.  Uzun zaman olmuştu.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Yeni sayısından umudu kesmeye başlamıştım, bu iyi bir haber oldu.
Darkwood Sakinleri..

Draka

Yalnız Kurt ve Yavrusu kitaplığım. Bu kılıcın daha hızlı uzaması lazım. :)

Mrtekin

They drew first blood...

ilke

yılan hikayesine dönen yeni sayının basımı bitmek üzereymiş. herhalde haftaya Cuma günü dağıtmış oluruz (diyelim ve bir aksilik çıkmaması için dua edelim)

Mrtekin

They drew first blood...

Mrtekin

They drew first blood...

ilke

17. cilt çeviri hazır şu an dizgide. çok uzatmayız arayı

memospinoz

Yalnız Kurt'un can düşmanı Yagyu Retsudo'nun artık sabrı taşmak üzereydi ve son çocuğu olan tek kızını da kan fırtınası Itto Ogami'nin üzerine salmıştı! Bu arada Ogami ve Daigoro, Kurokuwa Ninja Klanı ile son karşılaşmalarından sonra, Yagyu mektubu konusunda yeni ipuçları elde ettiler. Çaresiz kalan Retsudo, Ogami'nin başına bir ödül koydu ve Japonya'nın en ölümcül iki ödül avcısı, Yalnız Kurt ve Yavrusu'nun peşine düştüler. Bu arada Ogami ve Daigoro'ya sığınacak bir yer veren yoksul bir oduncu, hayatı ve ödül arasında gitgeller yaşıyordu! Bu ve daha fazlası, gelmiş geçmiş en iyi çizgi romanlardan biri olan Lone Wolf and Cub'ın on altıncı kitabında sizleri bekliyor!

Boyut    :   12.00x19.00
Sayfa Sayısı    :   320
Etiket Fiyatı:     21 TL

ferzan

16. cildi dün akşam okudum...Yine harika bir ciltti...Her bölüm ayrı ayrı güzeldi ama ''Şemsiye'' isimli ilk bölüm ayrıca dokundu...Daigoro'nun başrolde olduğu ve Ogami'nin hikaye sonuna dek hiç görünmediği bu tarz bölümleri ayrıca seviyorum...Daha önceden de Daigoro merkezli birkaç bölüm olmuştu kendine aşık eden...Normalde albümlerin genelinde yer yer gri tonlamalar kullanılmasına karşın, ''Şemsiye'' yi okurken gölgelendirme ve ton kullanımının, kompozisyonlarla beraber normalden daha farklı ve göz alıcı işlendiğini hayranlıkla gördüm...

Seri, ufak ufak finale giden yoldaki ana hikaye sürecine gireceğinin sinyallerini verdi...Daha 12 cilt var bitmesine ama bazı mevzular giderek daha fazla yer almaya başlayacak gibi görünüyor...Sonraki cildin çıkacağı günü de hevesle bekliyorum...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Mrtekin

16. Cilt biraz önce bitti.  Denilecek birşey yok aslında, kolaylıkla tarif edilecek bir eser değil. Ogami'nin "Sen Samuray değil misin?" lafına; "Bushido yok. Klan yok. Sadece Cehennem Yolu var." demesi bana göre Gladyatör'deki "benim adım maximus decimus meridius, kuzey orduları komutanı, felix lejyonu generali, gerçek imparator marcus aurelius'un sadık hizmetkarı. öldürülen oglunun babası, öldürülen karısının kocası, bu dünyada ya da diğerinde tüm intikamlarını alacak olan adam." sözleri kadar epikti. Bi helal olsun çektirdi.

Bu cillte, özetle, Ogami; Yagyü mektubunun sırrını çözerek, intikamına bir adım daha yaklaşıyor. Kaybedecek bir şeyi kalmayan Retsüdö ise; artık son kozunu oynayıp, Ogami ve Daigoro'nun başlarına yüklü bir ödül koymak suretiyle, tüm Japonya'da bir kelle avı başlatıyor.

Bundan sonrası finale kadar dur durak olmaksızın akar...

17.Cilti dört gözle bekliyoruz ve serinin kesinlikle hızlandırılmasını da istiyoruz...
They drew first blood...

lancelot88

17. cilt ile ilgili bilgi var mı ne zaman geleceğine dair