The Grey

Başlatan hanac, 27 Haziran, 2012, 19:42:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Filmi oldukça beğendim.

Alaska'da düşen bir uçaktan 7 kişi kurtulur.

Dondurucu bir soğuk ile mücadelenin yanında daha zorlu düşmanlar da vardır; KURTLAR.

Hayatta kalma mücadelesi çok iyi anlatılmış, Liam Neeson yine döktürmüş.

gamlıbaykuş

Filmi, keyifle ve heyecanla izledim. Liam Nesson gerçekten başarılı bir oyuncu, ayrıca ses tonu çok etkileyici.
Ama o kadar keyif almama rağmen filmin finali biraz hayal kırıklığı yarattı. Yine de kötü demiyorum, hayatta kalma mücadelesi adına güzel bir içerik sunmuş...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

V

Film beni heyecanlandırmadı açıkcası.Kurtlardan birisinin olur-olmadık ortaya çıkıp birisini  öldürmesi

sürü halinde yaşayan,karnını doyurmak,bölgesini korumaktan başka derdi olmayan bir hayvanın davranışından ziyade

kazazede gurubu teker teker avlamaya çalışan psikopat bir seri katilin davranışlarını andırıyordu nedense.
"İstemem,eksik olsun.."

BAHADIR

Mister no Lal sayı 6 "KURTULANLAR" macerasını bir kez daha okusam daha çok keyif alırdım... Hatta Ken Parker'ın 3 sayılık muhteşem "BEYAZ TOPRAKLAR" macerası'da kaymaklı ekmek kadayıfı gibi olur...

Filmi Liam Nesson kurtarmış ama o da ne kadar kurtarmış tartışılır...Mantık hataları ile dolu bir gerilim filmi yapmaya çalışmışlar ama o da olmamış...

pukay

film güzel başlasa da aynı tempoda gitmemesi finalde bana hayal kırıklığı yaşattı. pek de umduğumu bulamadım bu filmde açıkcası.