The Whispers

Başlatan doktor1881, 24 Temmuz, 2015, 10:51:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Dün akşam izlemek izlediğim diziler açılmayınca yeni dizilerden bir tanesini seçeyim dedim Bu dizi birkaç haftadır göz kırpıyordu ;D ;D
Konusuna bakmadan açtım seyrettim

Bölüm:1 Yeni dizi olduğu için karekterleri tanımaya çalıştım.İşin garibi ilk bölümden bir karar veremedim iyi mi kötü mü.
Ve çok bir şeyde anlamadım.Hayali Drill ve ışıklar üzerinden iletişim.Kutuplarda düşen bir uçak.Bir bayan ajan....

sabah araştırdım.Konu iyiye benziyor.Bulduğum dizi açıklaması ise şöyle:

Yaz sezonunda ekranlara gelecek olan The Whispers dizi konusu ve fragmanı açıklanmasının ardından başarılı bir yapım olmaya aday oldukları gösterdiler. Dram ve bilim kurgu konusunda karşımıza gelecek olan dizinin yönetmenliğini kim üstleniyor derken başrol oyuncuları Tate Birchmore, Barry Sloane, Lily Rabe'dır.

The Whispers Dizi konusu

Çocuklarımızla oyun oynamayı severiz , peki tanımadığınız birileri çocuklarınızla oyun oynamak isterse ? daha önce görmediğiniz duymadığınız. Dizi'de biri veya birşey sevdiklerinize inanılmaz şeyler yapıyor, görülemeyen uzaylılar insanların zayıf noktalarını tespit edebilmek için çevrenizdekilerle oynamaya başalar. En zayıf noktamız olan çocuklarımızı keşfederler ve onlarla uğraşmaya başlarl

doktor1881

Bölüm:2  Olaylar gelişiyor Sean hakkında bilgi sahibi oluyoruz.Ama dizi bizi içine çekemiyor. Kredisi hala var.Bölüm notu:4/10

Ahmet Oktay

Dizi ilk sezonun ardından ABC tarafından iptal edildi.