2018 ŞUBAT AYI EN İYİ KAPAK

Başlatan s.b, 14 Ağustos, 2018, 12:59:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Orfani 5                                          AGATHA                   A. Spider-Man Düğün Özel Sayısı

Avengers-zincirsiz-1        Barbar Conan'in Vahşi Kılıcı 21      Batman Cilt 9

Batman Cilt 10                        Black Panther Cilt 1      Champions 1 Dünyayı Değiştir

Çizgilerle Nazım Hikmet    DC Rebirth Aquaman Cilt 1    DC Rebirth-All Star Batman Sayı 1

DC Rebirth-Batman Cilt 1     DC Rebirth-Flash Cilt 1   DC Rebirth-Suicide Squad Cilt 1

DC Rebirth-Super Sons Sayı 1   DC Rebirth-Superman Cilt 1     Dönüşüm

Dylan Dog Maxi Albüm 12             Dylan Dog Sayı 36                       Gantz Cit 5

Gozo ve Sagre                      Habibi                                    Heretikler

İSRAİL – FİLİSTİN MESELESİ       Justice League 8        Justice League Darkseid Savaşı

Kara Kahya 2                      KUDÜS GÜNLÜKLERİ             Kuroko'nun Basketbolu 2

Lucas 2                                           Martin Mystere Özel Seri 4     Martin Mystere Sayı 184

Maymunlar Gezegeni               Noragami 5                        Omega Efekti

Picasso-Resmin Paris Serüveni       Puuung'un Aşkı            Seraph of the End 5-Kıyamet Meleği

Sualtı Kaynakçısı                     Suicide Squad Cilt 5              Suikast Sınıfı 11

Superman-Yarının Adamları        Şehir Yaşamı ve Diğer Şeyler             Tarkan 1

Tarkan 2                                        Tarkan 3                               Tex Klasik Seri 37

Valerian Cilt 1                               Yedi Ölümcül Günah 10    Yeni Amazing Spider Man Cilt 3

Yenilmez Demir Adam Ironman 2                Zagor Sayı 191

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

darkwood

Gayet derli toplu ve güzel olmuş emeğine sağlık.
Darkwood Sakinleri..

s.b

hanac

s.b

Sayın abilerim forumda karışıklığa sebep olmamak için sadece ocak ayı anketini başlattık. Ocak ayı anketimizi bitirdikten sonra şubat ayı anketi başlatılacaktır. Bütün ayların kapaklarını hazırlamaya devam ediyorum. Fakat şubat ayını da başlatalım diyorsanız hemen başlatırız.

s.b

Şubat ayı anketimiz başlamıştır. Buyurun oylamaya.

Nomad

Batman 10 ile Zagor 191 arasında kaldım.
Bir fumettiye en iyi kapak oylamasında oy vereceğimi hiç düşünmezdim.
Batman sanatsal olarak başarılı ama Zagor da "şapa oturduk" duygusunu iyi vermiş.  ;D

darkwood

Darkwood Sakinleri..

aa

Esse Gesse Hayranı...

pizagor

Aquaman kapağı ilk gördüğümden beri benim için son zamanların en etkileyici kapağı...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

Gazo ve Sagre dedim.
Yedekler Batman 10, Picasso ve Habibi olur.

gamlıbaykuş

All Star Batman sayı 1 beğendiğim bir kapak. Oyum Batman' e
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

s.b

s.b

BİRİNCİ SIRADA:         DC Rebirth-All Star Batman Sayı 1

İKİNCİ SIRADA BEŞ KAPAK VAR
Barbar Conan'in Vahşi Kılıcı 21             Justice League Darkseid Savaşı                                    Tarkan 1

Yeni Amazing Spider Man Cilt 3                                                Zagor Sayı 191