2022 Eylül - Çizgi Roman Listesi

Başlatan hanac, 08 Eylül, 2022, 09:58:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

TKnKT

Yeni Yayınlar

Kitap görseli üzerine tıklayarak, kitabın forum içerisindeki konu başlığına erişebilirsiniz. Yeni çıkan eserleri yayınevlerinin alfabetik sırasına göre ekliyorum. Eğer görsel sizi bir konu başlığına yönlendirmiyorsa, eserin henüz bir konu başlığı açılmamıştır.

Tekrar Baskılar

Bu bölüm altında yer alan eserler bir yayınevinin telifini elinde bulundurduğu eserlerden bu ay içerisindeki tekrar basımlarını içermektedir.

Özel Edisyonlar

Bu bölümde standart versiyonu ile birlikte limitli özel edisyonu çıkan kitaplar yer almaktadır.

"The man who opens topics faster than his shadow"

KenParker

Animvader

Bağdat'ın Aslanları da tekrar basım. Daha önce Baykuş basmıştı. O ekleniyorsa Jbc Retro da eklenmeli bence.

TKnKT

Alıntı yapılan: Animvader - 09 Eylül, 2022, 11:09:02
Bağdat'ın Aslanları da tekrar basım. Daha önce Baykuş basmıştı. O ekleniyorsa Jbc Retro da eklenmeli bence.

JBC kendi yayınını tekrar basıyor, bir diğerini farklı bir yayın kuruluşu yayınladığı için ekli. Kara Murat için de aynısı geçerli.

pizagor

Görselde TEKRAR BASKILAR diye bir bölüm açarak ilgili ay içerisinde - aynı yayınevinden çıkmak kaydıyla - ikinci ve daha sonraki baskılara da yer verilebilir.

TKnKT

Alıntı yapılan: pizagor - 10 Eylül, 2022, 11:53:57
Görselde TEKRAR BASKILAR diye bir bölüm açarak ilgili ay içerisinde - aynı yayınevinden çıkmak kaydıyla - ikinci ve daha sonraki baskılara da yer verilebilir.

Makul. Belirttiğiniz şekilde ekledim. Ancak yeni yayınları takip etmek benim açımdan zorluyken, tekrar basımları ayıklamak/bulmak daha da zorlu olacaktır. Tekrar baskılar bölümünü arzu edilen güncellikte tutamayabilirim. Gözünüze çarpan -eklenmemiş- tekrar baskıları bana bildirirseniz, hızlı bir şekilde eklemeye çabalarım. Belki imece usulü tamamlamaya çalıştığınız ancak piyasada ulaşamadığınıız eserlerden yeni baskıları olursa ulaşma imkanı yaratırız.

pizagor

Çok güzel olmuş, ellerinize sağlık. Tekrar baskıları daha çok yayıncıların instagram hesaplarından takip edilebiliyor. Denk geldikçe başlığa yazarım.

kırkambar

Forumda ilk göz attığım yerlerden, elinize sağlık.

nicholaihel

Alıntı yapılan: TKnKT - 10 Eylül, 2022, 12:33:03
    Makul. Belirttiğiniz şekilde ekledim. Ancak yeni yayınları takip etmek benim açımdan zorluyken, tekrar basımları ayıklamak/bulmak daha da zorlu olacaktır. Tekrar baskılar bölümünü arzu edilen güncellikte tutamayabilirim. Gözünüze çarpan -eklenmemiş- tekrar baskıları bana bildirirseniz, hızlı bir şekilde eklemeye çabalarım. Belki imece usulü tamamlamaya çalıştığınız ancak piyasada ulaşamadığınıız eserlerden yeni baskıları olursa ulaşma imkanı yaratırız.

Elinize sağlık. Bende bu vesile ile teşekkür etmiş olayım bir kez daha. O ay basılan eserlerin derlemesi hem mevcut ay için hem de geriye dönük tarama (veya alım veya kontrol) için çok faydalı bir arşiv oluyor.

Benim için bu sayfanın anlamı ve önceliği yeni basılanlar. Mükerrerlerden de böyle aşikar olanlardan eklesenizde olur, gözden kaçsa da sorun yok derim :) esas üzüm yeniler bence.

Kauss

Geriye dönüp ara ara ayları kontrol ediyorum, eksik kalan, almadığım var mı diye. Ellerinize sağlık bende buradan teşekkür edeyim :)

darbove

Jbc'nin yaptığı gibi kapak veya edisyon değişmediği sürece tekrar baskıları eklemek çok gerekli değil bana göre.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Kauss

Bu arada sipariş oluştururken fark ettim; Tuvalet Hayaleti Hanako-Kun'un fiyatı etiket üzerinde 58 TL. Yani biz siyah beyaz 12.8x18.2 ölçülü kitaplara 58 TL vereceksek, kapatalım gidelim memleketi.

karayel2018

flaneur 4 çizgi roman 780 lira. hey maşşallah...