Fumetti Büstler

Başlatan tommikser, 29 Eylül, 2010, 14:07:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Altan'la konustum. O büst Fuat Bay'in kisisel kolleksiyonundanmis, bu nedenle satmayi düsünmüyormus.^Toplam 300 küsur adet üretilmis. Su an Italya'da bile yokmus. Bir ara getirtmeye çalismislar ama bulamamislar.
   Üzgünüm

tommikser

ZAGOR BRONZ BÜST

Boyut:  30 cm
Fiyat:    407.88 $ (uçmuslar valla)

tommikser

site büstlerin fiyatlarina dolara çevirmis böylece fiyatlar biraz daha düsmüs oldu yeni fiyatlari vereyim hemen

Zagor: 155.88$
Martin Mystere: 143.88$
Ken Parker: 131.88$
Dylan Dog: 173.88$

tommikser

Dylan Dog Ultra Limited Edition

Boyut: 33 cm
Fiyat: 407.88$ (altindaki kafataslari isiklandiriyor diye amma artmis ama)

tamerozcan

Martin Mystere figürünü Kaan Comic'den yukarida yazan fiyata çok çok yakin bir fiyata bulabilmeniz mümkündür...
Selamimi söyleyin, yeterli olacaktir :)

360 derecelik bakis için....
http://www.infinitestatue.com/popup_360tour.php?products_id=51

alan ford

Alıntı yapılan: Gambit - 02 Ekim, 2010, 04:01:49
Maalesef cok basarili degil bu statueler. ama yine de fumetti den bu tur statue ler cikmasini ben olumlu buluyorum.

Burda yazilan fiyatlar zaten Avrupa cikis fiyati, bizde almak isterseniz daha fazla parayi gozden cikarmaniz gerekiyor

ben bir tek ken parker i aldim bu seriden cunku en cok o hosuma gitti. Burda tanitilmamis ama ikinci cok basarili olan bir de corto maltese var, o yoktu ben alirken, belki ilerde alirim

Bahsi geçen Corto'lar bunlar sanırım. Kadıköy Flaneur'da Ken Parker'la birlikte arzı endam ediyorlar. Gerçekten çok güzeller. Ama fiyatları beni aşıyor :'(
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

sefik

bunlarin hepsi cok guzel,bende sadece ufak bir Zagor var o da Istanbul'da,ama Cin'de yasamanin getirdigi avantajla bir Bruce Lee bustum var ;D
Resimde kucuk gorundugune bakmayin,baya buyuk oldugunu soyleyebilirim  :D

hanac

V

Çiko hadi Meksikalı da Zagor tam bi sambacı olmuş..
"İstemem,eksik olsun.."

s.b

Alıntı yapılan: V - 03 Nisan, 2013, 21:38:46
Çiko hadi Meksikalı da Zagor tam bi sambacı olmuş..

Hatta birazcıkta zombi havası var.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

konnektör

Alıntı yapılan: s.b - 04 Nisan, 2013, 09:19:50
Hatta birazcıkta zombi havası var.
Birazcık değil full zombi olmuş.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

kalidor

Bu figür seri üretimi olmayıp bir fan tarafından yapılmış gibi gözüküyor. Heykeltraşlık okuyanlar veya el becerisi olanlar bu tür figürleri yapıyorlar.
Crom! Ölüleri Say...

Mister NO

Mister No, Zagor ve Dylan Dog

doktor1881

Sayın Mister No Renkli zagor figürünü nerden aldınız

Mister NO

Alıntı yapılan: doktor1881 - 26 Kasım, 2013, 09:19:43
Sayın Mister No Renkli zagor figürünü nerden aldınız

Bende olmasını isterdim  :(

Yabancı bir siteden bulduğum fotoğrafları paylaştım. Renkli Zagor bence de güzel olmuş.