Nathan Never - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 10 Ekim, 2010, 15:31:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Cildin son sayısının adı her şeyi anlatıyor: Küllerinden doğdular...

Nemo

Özel Alfa Ajanı

köstebek

Bay Alfa meselesi çok karışık. Zırt diye ortaya çıkıyor, pırt diye kayboluyor. Çok karışık bir karakter, çok sakat bir abi; daha sonraki sayılarda (klonlu mlonlu bir halde) bir yerde tekrar ortaya çıkabilir?

Bu arada cizgidüsler.com adlı bir sitenin hazırlananlar kısmında Nathan 20'nin kapağı var. Efenim spoiler vermek gibi olmasın da, kapağa dikkatle bakıldığında, ekranda kafasından ve kalbinden vurularak infaz edilen kişi kimdir dersiniz?

Mrtekin

They drew first blood...

rumar80

19. cildi sonunda okudum.
   İlk macera güzeldi evet ama 104 ile başlayan saga inanılmaz bir tempoda. Bir solukta okunuyor. Aksiyon, bilinmez sorular ve kirin içinde bir ajans. Köstebek abi 20. sayı ne zaman çıkıyor???????
    Nathan işte bu yüzden çok güzel. Hele bir okuyun gari.

altay1944

Yok yok yok ...Her yere yazdım ama tık yok.20.sayı ne zaman çıkacak  söylryecek  kimse yok.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

HacıGeraltEmmi

Az bekleyin abicim, araya bizim Brendon'dan da bi sayı sıkıştırsınlar bari, bize de yazık ::)

köstebek

Alıntı yapılan: altay1944 - 01 Temmuz, 2015, 20:14:49
Yok yok yok ...Her yere yazdım ama tık yok.20.sayı ne zaman çıkacak  söylryecek  kimse yok.

Ben cevaplayayım,
Bugün giriş çıkış yazılarını okudum, yarın matbaaya gönderilir.
Matbaadan ne zaman çıkar bilmiyorum. Bu haftasonuna yetişmez, o yüzden en iyi ihtimal haftaya cumartesi filan çıkar, diye düşünüyorum.
Aksi bir şey olursa ben söylerim.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

köstebek

Alıntı yapılan: hennessy - 01 Temmuz, 2015, 21:56:09
Demek ki 300 barajı aşıldı

Yok be abi, nerede o günler...

"Ama madem bu kadar az satıyor, niye basıyorsunuz, geri zekâlı mısınız?" sorusuna karşı verecek bir cevabımız olmadığı için, bu konuda pek konuşmadan ne kadar gidebilirsek o kadar gideceğiz. 

hanac

Ben 19. sayıyı satın aldım. Üzerime düşeni yaptım.  :)

köstebek

Alıntı yapılan: hanac - 02 Temmuz, 2015, 17:25:42
Ben 19. sayıyı satın aldım. Üzerime düşeni yaptım.  :)

20. sayıya da bekleriz efendim.

Nemo

19.cildi aldim ama henuz okuyamadim. Elimdekileri bitirip okuyacagim, sona sakliyorum.
Özel Alfa Ajanı

can amca

19. cildi aldım, okudum, devamını heyecanla bekliyorum.