Batman : Yeni 52 Cilt 3 : Ailenin Ölümü - JBC Yayıncılık

Başlatan Jedmau, 12 Eylül, 2014, 12:39:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Geçen seneden itibaren kur yaklaşık %25 arttı , elimizden geleni yapıyoruz :)

Mrtekin

They drew first blood...

alan ford

Ön siparişle birlikte eksik Star Wars ları da sepete attım. Böylece JBC yayınevi de eksiksiz oldu kitaplıkta. 
Lakin sitede 30 Gün Gece'nin fiyatı gerçekten insanın merakını kabartıyor. Nasıl olsa alan yok diye mi öyle  ;D (bende var bu arada ). Meraklısı için link :

http://www.jedbang.com/urunler.asp?ana_grp_id=37&alt_grp_id=0&firma_id=0&arama=&sayfa_no=5
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Jedmau

hennessy

Ertan reis kitaplar nerede. Artık okuyalım özledim eli kanlı Joker'i...... Sabah akşam deadpool reklamları görüyoruz. Biz Batman istiyoruz...

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Jedmau

Dayan reis , hafta başına hazır ol ;=)

Laplacee

Sabırsızlıkla bekliyoruz 3. Kitabı  :)

Teşekkürler

@Serhan

7 nisanda çıkacaktı , fakat sitenizde hala ön sipariş yazıyor
Çıktımı ?

Chuck

Facebook'ta sizin ki gibi bir soruya şöyle cevap vermişler

Şömizler katlanmaya gitti , köşelerde kalkma olmasın diye 2-3 gün dilendireceğiz.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

hennessy

Batman vs Robin izledim gaza geldim Ertan'Im yayınlayacağın kitabı ezbere biliyorum ama tekrar okuyacağım yahu ne kadar kaldı Joker'i eli kanlı görmeye :) Batman'i piskopata bağlamaya....

JBC yönetimi anla beni ben deadpool değil BATMAN İSTİYORUM.........................

-brendon-

Daha çok Batman bende istiyorum.İnşallah her ay okuma şansimiz olur

Jedmau

hennessy

JBC yöneticilerine buradan sesleniyorum. Kendilerini yakinen tanımam :)

1.deadpool aşkı ile yanıp tutuşan bir yönetim tarzı görmek beni üzüyor. Raflarda Batman dan önce deadpool gördüğüm zaman yönetim istifa demek geliyor içimden :)
2.Dayanın gayri diyorsunuz can mı buna dayanır. Sizden yakışıklı ve koyu çarşılı bir arkadaş ile tanışmıştım kendisi Batman telifi aldığım an araba direksiyonunu bırakıp dans etmişti. Ama raflarda deadpool görüyoruz ne oluyor :)

hennessy

Alıntı yapılan: Jedmau - 09 Nisan, 2015, 21:40:07
Dayanın gayri :)

Deadpool satışları ile hava atan JBC yönetimi beni her halde gaza getirmek için hala Batman çıkarmıyor.....................

Not: Tek bir şey duymak istiyorum bu hafta Kadıköy'de raflarda..................

Ralph

Hani böyle ironik cehennem cezaları olur ya korku filmlerinde... Hani adam hamburgeri çok seviyordur psikopatkatilimiz hamburgeri seven adamın gırtlağına 600 tane falan hamburgeri tıkıp "çok seviyorsun ha al bakalım" falan der.

Jbc'yi bu psikopat katile benzetiyorum. Yıllarca Batman diye tutturduk. Jbc Batman'e boğdu. Yahu hangisini alacağımı şaşırıyorum (: