Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

Okumak için 21'in de çıkmasını bekleyecem.

darkwood

İyi haber merakla yeni sayının çıkmasını bekliyordum.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Of diyorum kapaktan belli kan gövdeyi götürecek. Harika bir çizgi roman

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Son sayıyı okumaya başladım tek kelime ile ha......... anlayan anladı bu ne ya. Bu adamlar manyak yazıyor.... Okumaya devam........

Sakızlı Ohannes Paşa

Alıntı yapılan: Batman - 05 Şubat, 2015, 22:26:02
Son sayıyı okumaya başladım tek kelime ile ha......... anlayan anladı bu ne ya. Bu adamlar manyak yazıyor.... Okumaya devam........

Çok merak ettim ya  :o Ama ben daha 11. ciltteyim  ;D Neyse iyi tarafından bakarsak daha önümde okuyacağım 10 cilt var.

hennessy

Bir solukta bitti kitap işler iyice karıştı alın hemen okuyun

Sakızlı Ohannes Paşa

Ve 11 tamamlandı. Nispeten daha sakin olan 9 ve 10'dan sonra yine çok heyecanlı bir cilt olmuş. İnsanların yaptıkları şeyler için uydurdukları bahaneler, kendilerini kandırıp vicdanlarını rahatlatmak için sürekli bir çaba içinde olmaları mükemmel yansıtılıyor. Okurken insanın kanı donuyor. Kelimelerle tarif edilmez walking dead. 11. cilt ile bir kez daha hayran kaldım. 9/10.

ilke

Arkadaşlar,

merak eden kişiler olduğu için açıklamak istedim. Normalde Yürüyen'de ciltler hep tam macera olur ama bu sefer 20-21. sayılar tam macera. Onun için de cilt 1 - cilt 2 olacak.

bu arada 21 ve 22. ciltlerin sözleşmeleri de elime ulaştı dün.

Sakızlı Ohannes Paşa

Alıntı yapılan: ilke - 06 Şubat, 2015, 08:28:56
Arkadaşlar,

merak eden kişiler olduğu için açıklamak istedim. Normalde Yürüyen'de ciltler hep tam macera olur ama bu sefer 20-21. sayılar tam macera. Onun için de cilt 1 - cilt 2 olacak.

bu arada 21 ve 22. ciltlerin sözleşmeleri de elime ulaştı dün.

Harika haber  :)

tommikser

O zaman bu yıl Amerikaya yetişmiş oluyoruz sanırım.Eğer öyleyse hem iyi hem kötü bir haber.İyi haber anı anına okuyacağız kötü haber yeni cilt için 6 ay bekleyeceğiz.

Mrtekin

http://walkingdead.wikia.com/wiki/The_Walking_Dead_%28Comic_Series%29

Daha 24. Cilt çıkmamış ama Amerika'ya yetişmeye az kaldı.

Marmara'ya çok teşekkür ederiz, basmaya başladıklarında daha hiçkimse kalitesinin farkında değildi (ki
çrsi diziden daha kaliteli), dizinin başarısı ile birlikte satışlar da yükseldi, güzel bir öngörü olmuş, çok büyük bir başarı bence de.
They drew first blood...

Sakızlı Ohannes Paşa

67-72 arası sayıları içeren 12. cilt de bitti ve kütüphaneye yerleştirildi. Ekip yeni bir toplulukla karşılaştı ve onlarla yaşamaya başladı. Ancak her iki grup da ayrı ayrı karşı taraftan şüphe duyuyor. Alttan alta bir gerilim yaşattırıyor Kirkman. Karakterlerin aklında ne var, gerçek amaçları ne kesinlikle anlaşılmıyor. Bu yeni hikaye nasıl bağlancak merakta kalıyor insan. Klasik walking dead yani  :)

Ayrıca bütün bu morukların Andrea'ya yazması da ayrı bir olay. Michonne'a yanaşmak yemiyor heralde  :) 12. cilt puanım 8/10.

haysat

Bencede harika bir seri.

Kitap ayrı bir keyif,dizi ayrı bir heyacana sürüklüyor  insanı.

İlke yeni sayı ne zaman geliyor.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Ralph

Ben ne hikmetse (ki aram yoktur pek dizilerle hele çizgi romanı olan bir şeyin  dizisini hiç izlemem) dizisini izlemiş: "Bu ne ya rezillik" falan demiştim, bir mafir başlamamıştım o yüzden.

Sonra umutsuzca ad olsa başladım bu seriye. İlk 3 sayıyı okudum ve AMAN TANRIM DİDİM! Efsaneydi... Şu an 10 cilt topladım.

Gerçekten çok ender çıkıyor bu kalitede edebi eserler. Sadece çizgi roman bağlamında değil, sinema, film dizi kitap. Bu kalitede bir şeyler bulmak imkansız neredeyse.

ilke

21 dün baskıya girdi sanırım. yarın bandrol alacağız. cuma gibi de dağıtılır diye tahmin ediyorum. ama bu piyasada hiçbir şeyin garanti olmadığını da belirtmek istiyorum :)
yayıncının dediği lafa güvenilmez arkadaş!