Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Hemen yakalandık :D Elden çıkarmaya uğraştım, birkaç kez ilan verdim ama satamadım. Artık hem orjinallerini alıyor hem de Marmara'nın çıkardıklarını takip ediyorum. Bu arada Conan en az yüz kez zombilerle savaşmıştır ama zombiler Conan'da bildiğiniz figüran Babür olduğundan etkisiz eleman modunda Conan'a sadece skor sağlayıp, Crom'un saydıklarını artırıyorlar :D
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Alıntı yapılan: kalidor - 19 Aralık, 2012, 13:43:22
Hemen yakalandık :D Elden çıkarmaya uğraştım, birkaç kez ilan verdim ama satamadım. Artık hem orjinallerini alıyor hem de Marmara'nın çıkardıklarını takip ediyorum. Bu arada Conan en az yüz kez zombilerle savaşmıştır ama zombiler Conan'da bildiğiniz figüran Babür olduğundan etkisiz eleman modunda Conan'a sadece skor sağlayıp, Crom'un saydıklarını artırıyorlar :D

Conandaki Zombiler daha vahşi bir modda ve genelde büyücülerin elemanıdırlar ellerinde kılıç, balta ile  daha savaşçı bir görüntü sergiliyorlar. Ayrıca kollarını uzatıp ortalıkta koyun gibi gezinmek gibi bir huylarıda  yok. Ama en azından her delikten çıkmak ve hastalık bulaştırmak gibi huylarıda yok. ;D
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Tarkan Kurt

Yürüyen Ölüler de Conan olsa ortalıktaki tüm zombileri Crom'a saydırması sadece birkaç saatini alırdı.

DAMPYR

Kapak resimlerini kim çiziyorsa insanı al al diye cezbediyor... 8) ::) :D

s.b

Yürüyen Ölüler 11. sayıda Rick'in oğlu Carl'ın diğerleri kadar sorumluluk sahibi olduğunu görüyoruz. Hatta biraz daha fazla.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

haysat

9,10 ve 11 sayıları peş peşe okuyunca bünyeyi sarstı biraz yarım saat falan insan kendine gelemiyor.

Hele 11. sayıdaki  Rick ve arkadaşlarının sığındıkları kilisenin  çevresindeki yaşayan  insanların yaptıkları,bize insanlığımızı ve açlık karşısında insanlıktan çıkabileceğimizin net göstergesi.

Allah kimseyi açlıkla imtahan etmesin..."Amin"
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

haysat

Diziyi seyreden arkadaşlar bu sahneyi asla unutamaz bence.
Günlerce aranan küçük kızın hiç ummadıkları bir yerde karşılarına çıkması ve Rick'in hiç istemediği halde yapmak zorunda kaldığı tercih,Carol'un yürekleri yakan çırpınışları.

Seyrettiğimde şok olduğum "hadi beeee"dediğim bir sahne.

DAMPYR

Aynen bende öyle demiştim.çok etkileyici bir sahneydi... 8) :D ::)

emre ozdamarlar

Dizinin 3. sezonunu izleyip, cok begenip (Governor daha pis bir karakter olabilirdi belki), gaza gelerek 16 ve 17. ciltleri de okudum.
hikaye muhtesem devam ediyor, hele 17 cok cok fena. 18. cildi ve hikayenin gidecegi yeri acayip merak ediyorum.

ercoktay

10 ve 11 cildi ard arda okudum. Kısa bie serzeniş olarak Robert Kirkman ben senin....  Kesinlikle bu adamın bir sorunu var. Böyle piskopat hikaye yazılmaz kardeşim. Uzun zamandır bir kitabı hızlıca okuyup sonraki sayfada ne olduğunu merak ediyorum. Resmen kitap geriyor. Kahraman odaklı hikayelerde yazarların bir dahaki sayfalarda genelde ne yazdığını tahmin edebiliyorsunuz. Walking dead de ise Robert Kirkman kendi yarattığı dünya ile o kadar çok oynuyorki. Baş kahramanları acımadan öldürüyor. Sakat bırakıyor. Her türlü pisliği yaptırıyor. Bunda aonraki ciltleri de merak ediyorum çok. Bakalım yazar daha nasıl bir yöne doğru sürüklüyor hikayeyi. Sonunu umarım çok iyi bağlar.

rumar80

Kirkman'ın yaptığı hep bu. 17. ciltte te aynısını yapıyor: Daha büyük bir tehdit. Uzunzamandır bizim ile olan bir dostun ölümü vs.

darkwood

Maceralarda patır patır dostlar ölüyor, sakat kalıyor v.s. sonra yeni birileri devreye giriyor,
bunları peş peşe okuyup takip etmek için gerçekten sağlam bir mideye ihtiyaç var.
En azından basılı maceralar 3-4 ayda bir çıkıyorda çok fazla bizi hırpalamıyor.
Darkwood Sakinleri..

omega red

yürüyen ölüler 12. cilt çıkmış. arkabahçe facebook'tan duyurdu.