Forumdan Beklentilerimiz

Başlatan kalidor, 15 Temmuz, 2016, 14:42:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Üye silme konusunda hatalı bir tutum sergilendiğini düşünüyorum. Zmanında foruma katkısı olmuş, bir sürü mesajlar yazmış dostlar, gün geliyor kopabiliyor. Sonra geri döndüklerinde ziyaretçi olarak nitelendirildiklerini, artık aynı profille kayıt olamadıklarını, geçmişlerinin kalmadığını, yazdıklarının artık kendilerine ait olmadığını görüyorlar. Bana kalırsa bu durum tekrar katılıma ket vuran, uzaklaştıran bir durum. Sadece görsel değil yapısal olarak da forum gözden geçirilebilir.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Arkadaşlar, bu yazdıklarınız çok değerli bizim için.

İstekleri listeleyeceğim ve Xmenac'a ileteceğim.

Forumu yenileyecek olan arkadaş Xmenac'dır.

Kendisine şimdiden başarılar diliyorum.  :)

xmenac

Alıntı yapılan: hanac - 18 Aralık, 2018, 12:48:15

Teşekkür ederim abi.

afu

Alıntı yapılan: hanac - 18 Aralık, 2018, 12:48:15
Forumu yenileyecek olan arkadaş Xmenac'dır.

yenileme ne şekilde olacak?
daha fazla bilgi verebilirseniz ona göre daha geniş düşünebiliriz.
mevcut yapı ile mi devam yoksa yeni bir alt yapı mı geliyor? gibi

kharon

Alıntı yapılan: aaciltan - 18 Aralık, 2018, 10:17:31
Her gün bakmazsam bir büyük eksiklik hissettiğim Altın madalyon sitemde; büyük olasılıkla benim beceriksizliğim olan resim yükleme ızdırabını biraz daha kolaylaştırabileceğimiz bir seçenek muhakkak vardır.
Bu seçenek ya da seçenekleri zorlamamızı rica edeceğim ben şahsen...

evet bu bence de onemli bi problem;
facebook gruplarinda ornegin kolayca telefonunuzdan sectiginiz fotoyu ekleyip yorumlayip hizla paylasabiliyorsunuz ornegin.

Bir forumda teknik olarak benzer bir sey mumkun olabilir mi bilmiyorum ama

xmenac

Alıntı yapılan: afu - 18 Aralık, 2018, 20:20:07
yenileme ne şekilde olacak?
daha fazla bilgi verebilirseniz ona göre daha geniş düşünebiliriz.
mevcut yapı ile mi devam yoksa yeni bir alt yapı mı geliyor? gibi

Yeni bir altyapıyla geniş kapsamlı bir değişiklik düşünüyoruz abi. Bu nedenle önerilerin paylaşılması bizim için önemli.

Başta resim ekleme, alıntı yapma ve spoiler özelliği olmak üzere, mesaj paylaşmanın daha kolay olduğu ve gelen yanıtların kolaylıkla takip edilebildiği dinamik bir arayüz düşünüyoruz. Yorum paylaşımı ne kadar kolay olursa forumdaki aktiflik de o kadar artacaktır kanaatindeyim.

haysat

Arkadaşlar tüm istekleri yazmışlar,hepsine katılıyorum.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

YERDENİZ

Foruma üyeliğim, Tarkan'ın orjinal yazı fontunu ararken rastlamamdır ve günlük pc'yi açtığımda ilk işim foruma bakmaktır, yeni iletiler olsun makaleler olsun takip ettiğim güzel şeylerdir. Tek üzüldüğüm nokta; forum için yeni banner oluşturulurken, yerli kahramanımız olan KARAOĞLAN olmayışıdır, (TARKAN tamam :) Bone diye yapancı bir çr'nin ön planda tutulmuş olmasıdır. Arkadaşlardan biri mobilden takip etmek istediğini belirtmiş ya Tapatalk üzel ama, POCKET adlı mobil uygulaması, tavsiyemdir (tarafımca TÜRKÇE'leştirilmiştir). Ayrıca; Giden iletiler için tekrar gözden geçirilmeli, sıkıntılı, iletiyi gönderdikten sonra kayıt etsen bile, bakıyorsun ki ileti gitmemiş..

Teşekkürler...

YERDENİZ

Forum'dan beklentilerimden 1'si; Forumda yazılan makaleler olsun, tanıtımlar olsun, çeşitli yazılara bir ''beğen'' tuşu olmalı diye düşünüyorum.

Forum'dan beklentilerimden 2'si; Forumda yazılanlar yani Bilgilendirme Panosu (artık, adı ne ise) en üste olmalı diye düşünüyorum.

xmenac

Merhabalar,
Mevcut forumumuzda yakın zamanda bir güncelleme yapmak istiyoruz, şu an test aşamasındayız. Forumda yıllardır biriken bir içerik olduğu için yenileme sürecini veri kaybetmeden yapmaya özen gösteriyoruz. En erken yaz aylarını bulacak gibi görünüyor.
Önerileriniz için çok teşekkürler. Beğen butonu özelliği aklımızda bulunsun bir kontrol edelim, forum yazılımına eklenebilen bir özellik mi şu an bilmiyorum. Bilgilendirme panosu daha kolay eklenebilir bir özellik gibi duruyor.
Tekrardan teşekkürler.

Gabby

Forumlarda genelde kullanılan standart yöntem -en azından benim üye olduklarımda-  ilk mesajın en üstte, arkasından gelenlerin de onun altında yer alması şeklindedir. Burada ise Manga okumalarında olduğu gibi tam tersi bir uygulama vardı.  Çok şaşırmış, bi' türlü alışamamış ve teknik sorumlu arkadaş herhalde bir Mangasever olmalı diye aklımdan geçirmiştim. :)

Gördüğüm kadarıyla düzeltilmiş, el atanın ellerine sağlık.  Benim için günün sürprizi bu oldu.

edit: Yok, yanlış görmüşüm, değişmemiş. :)   

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Zeljko

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

KenParker

Forumun en aktif kısmı yani şu an yazı yazdığımız kısım girişte en üstte gözükmeli. Tam tersine en altta gözüküyor.
Beğen tuşu olsa iyi olur

xmenac

Selamlar,

Gabby, sorunuzu tam anlayamadım. Burada da aslında ilk yazılan mesaj en üstte, gelen yanıtlar ise alt sıralarda görünüyor.

Nightrain ve Zeljko, spoiler butonu mevcut forum yazılımına eklenebiliyor gibi fakat görsel anlamda ne kadar işlevsel olduğu tartışılır. Alternatiflere bakıyoruz şimdilik, yeni forumda ise mevcut bu özellik.

Ken Parker, yazı yazılan kısım derken söz ettiğiniz bölüm konuların altında yer alan yanıtlama bölümü mü acaba? Yanıt bölümü genelde bu şekilde standart geliyor, bildiğim kadarıyla değiştiremiyoruz. Bence mesajların altında olması da daha kullanışlı, zira öncesinde daha evvel yazılan mesajları okuyabiliyoruz bu şekilde olunca. Beğen butonu mevcut forum altyapısında uygulanması zor bir özellik gibi görünüyor şimdilik, yeni forumda ise mevcut.