Ana Menü

Mortal Kombat 11

Başlatan Nemo, 08 Ekim, 2020, 12:02:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

Ahhh, cocuklugumun oyunu :)

MK 4 ile berbat bi hal alsa da, sonradan toparlamisti. Arkadasim da PS varken oynardik 10 sene evvel falan. Simdi ben de aldim sirf MK11 icin :)

Aramizda seveni var mi, merak ettim? Online kapisirdik belki :)

Ama su sonradan karakter ekleyip, parayla satma kismi cok kotu. Bugun yeni bir ''paket'' aciklanacakmis. Eski karakterlerden Mileena ve Rain'in yani sira RAMBO karakteri de eklenecek diyorlar ama bakalim...

Özel Alfa Ajanı

Nightrain

4'ten daha kötüleri de çıkmıştı. Bir tanesinde Fatality çekemiyorduk.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nemo

Acikcasi 4'ten sonra koptum baya. Ta ki, MK & DC karakterlerini oldugu oyuna dek. Sonra biraz daha kopus oldu. MK 11 ile donus yaptim ki cok sevdim :) Cocuklugumu hatirlattigi icin yeri de ayri iste sanirim bir sebep de o.

Fatality'siz MK mi olurmus yav :)
Özel Alfa Ajanı

Vega

Her zaman favorim ilk oyun olmuştur. Ondanki gerçek insanı digitalize etme başarısının sonraki oyunların hiçbirinde yanına bile yaklamadılar bence. Hala mame'yi açar oynarım. PS versiyonlarına hiç ısınamadım. En son biraderin ps3'ü ne korsan MK9 yükledim ama aynı tadı alamadım. Hatta yaşlılıktan olsa gerek karakterlerin özel hareket, combo, fatality lerini aklımda tutmaya çalışmanın beni çok yorduğunu farkettim. oysa ergenlikte bunlar kendiliğinden kazınıyordu aklımıza. art of fighting, kof karakterlerinin çokluğunu, özel hareket bolluğunu düşünsenize, kim hangi hareketi nasıl yapıyordu hepsi su gibi ezberimizdeydi.

Velhasıl kelam, MK1'i online kapışma gibi bir olayı varsa ben hazırım. Kano ile ciğerinizi sökmeye talibim.
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

Pulluk

İndirim bekliyorum, 100 TL altına inince alacağım :)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Nightrain

Rambo'lu trailer yayınlandı. Ed Boon 80'ler karakterlerini eklemeye yemin etti galiba. ;D

https://youtu.be/Q4rT7kU5I3g
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"