God of War: Ragnarok

Başlatan Mrtekin, 10 Eylül, 2021, 09:12:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Dün Ps5 etkinliğinde ortalık sallandı yine. Helecanla bekliyoruz... ;D

https://youtu.be/oZfL-3mk68A
They drew first blood...

Nightrain

Bu Aetrus veletken çekilmiyordu, ergenlik hali daha beter olacak. ;D

Freya ve Thor ana düşman. Bu sefer 9 diyarı da gezebileceğiz. Önceki oyunun yönetmeni bu sefer yardımcı yönetmen koltuğunda. Muhtemelen Santa Monica'nın yeni IP'si üzerinde çalışıyor. Grafiksel anlamda pek bir gelişme göremedim ama yaratık tasarımları muazzam güzel olmuş. Oyun PS4'e de çıkacak. :) Bu arada İskandinav mitosunun son oyunuymuş bu. :(

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

someoneofgod

Koskoca Loki'nin çocuklarının annesi olan, kuzey tanrıçası Angrboda'nın melez bir ırktan yapılması artık çizgiyi aşmıştır.

Bu ırkçılığa karşı yapılan bir eylem değildir, artık mitolojide, binlerce yıllık saygı gösterilmesi gereken şeylerde bile beyazları siyahi yapmak, düpedüz beyazlara ırkçılıktır.

Nightrain

Durlin kim onu anlamadım. Mitolojide böyle birisi olduğunu hatırlamıyorum. Sanırım oyun için yaratılan bir karakter.

Nightrain

2 gün önce aşırı mı aşırı gaz bir fragman yayınladılar. Neyse ki oyunun çıkışına az kaldı. Oyun PS4 ve PS5'e çıkacak. PC için bir duyuru yapılmadı. Muhtemelen 1.5 sene sonra çıkar.

https://www.youtube.com/watch?v=9y1IQk7cuy0

Mrtekin

Dün bitirdim. Hayatımın en güzel oyununu oynadım. Gerçekten çok güzel bağladılar hikayeyi, helal olsun Santa Monica'ya...
They drew first blood...

Nightrain

Alıntı yapılan: Mrtekin - 27 Kasım, 2022, 14:37:49
Dün bitirdim. Hayatımın en güzel oyununu oynadım. Gerçekten çok güzel bağladılar hikayeyi, helal olsun Santa Monica'ya...

Ben de bitirdim. Yan görevleri yapıyorum. Adamlar harbi yapmış. Büyük ihtimalle devamı gelecek.