Ana Menü

Forum Görünümü

Başlatan gargaris, 27 Ocak, 2023, 20:43:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

newman

İki özelliği bir türlü bulamadım, önceden başlıkların en üstünde o kategoriyle ilgili istatistik olurdu, en çok konu açan ve en çok ileti yazan üyeleri görürdük. Şu an bende görünmüyor. Bir de yazdıklarımıza yanıt geldiğinde web tarayıcımızın sağ üstünde bildirim gelirdi, o da yok. Bu iki özelliği tekrardan nasıl açabilirim acaba? İlk başta alışamamıştım ama sonradan çok pratik gelmişti.

Profil resimlerimizdeki renkli kareler de gitmiş sanırım. Bir de telefonla girdiğimde ise forumun en altındaki yeni iletilerin tarihleri görünmüyor maalesef.

Alıntı yapılan: hanac - 30 Ocak, 2023, 09:41:57Like butonu da geri geldi.

Like butonu ile ilgili de bir şey sormak istiyorum, eskiden beğeni istatistikleri profilimizde görünürdü. Şu an görünmüyor, kaç beğeni alınmış vb. Acaba aşama aşama mı ekleniyor?  Bir de şimdiye kadar alınan beğenilerimiz ne zaman geri yüklenecek acaba. O kadar emek verdik önceki yazdıklarımıza, umarım eski beğeni sayılarımız silinmemiştir ve geri yüklersiniz.

Alıntı yapılan: noir - 30 Ocak, 2023, 01:13:11ama açıkcası şu an eski halini özleyiverdim, insan alışınca değişmesi zor geliyor.

Bende de aynı hissiyat oluştu. Senelerce aynı muhitte oturduktan sonra semt değiştirmişim gibi... :( Belki daha yeni ve geniş bir konuta taşınılıyordur ama o eski mahalle ortamını özlersiniz hani, o misal.

Bu arada siteye Google'den arama yapıp girmeye çalıştığımda şu adrese yönlendiriyor ve o sayfada hiç başlık yok. İlk başta yanlış mı girdim diye düşündüm ama sayfaya üye olanlar da olmuş:
http://altinmadalyon.com/index.php

Telefonumun sık kullanılan sayfalarından ise aşağıdaki adres açılıyor ve şu anki foruma ulaşıyorum:
http://altinmadalyon.com/altin/index.php

Forum bence eski ya da yeni diye iki bölüm olmasın, tek sayfa olsun.

Tuco Ramirez

Güzel olmuş. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Zeljko

Emeği geçen herkese tesekkür ederim.Değişiklik iyidir her alanda her anlamda
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Saki

Yumuşak ve çok tatlı olmuş gerçekten. Emeği geçen herkeze çok teşekkürler. Bu en sondaki emoji kim Jimi Hendriks mi yoksa  O0

Pulluk

Yeni görünüm modern ve güzel ama tabi alışmak biraz zaman alacaktır. Emeği geçen herkese teşekkürler.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

doktor1881

emeği geçen herkese teşekkürler

DAMPYR

Bu Arada Forumu yeniden Düzenliyen Arkadaşı Kutluyorum Resim Ve Yazı Paylaşmak Çok Kolaylaşmış Süpersiniz 8)

darbove

Forum harika olmuş.
Bir iki tavsiyede bulunmak isterim.

Bilgi merkezini başa alsak. ( Foruma giren çoğu kullanıcı en aşağı kaydırıyor.)

Bilgi merkezinde iletinin Yanlarına saatleri(mobil için) geri getirebilirsek daha hoş olabilir.

Canlı sohbet seçeneği eklenebilir.( Konularda mesaj kirliliği olmaması için.)
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Saki

Ben de her zaman canlı sohbet içinim. Hemen hemen her forumda boyle bir textbox var, altta dar bir band var, oraya yazıyorsun, bir klik, yukarda metin kutusunda yazı çıkıyor, ne güzel sohbetler paylaşımlar yapabiliriz, soru sorabiliriz, bilgi alabiliriz  :D

DAMPYR

Forum yönetiminin dikkatine Altın Madalyon Çizgi Roman forumu Google aramada Çıkmıyor bunun sebebi nedir? Crome taramada diğerlerinde varmı bilmiyorum

Saki

Hasan merhaba, Yahya sen de yine hoş geldin. Hasana sorum var neden kim beğen yaptığı çıkmıyor Hasan, bu düzeltilebilirmi,  eskiden çıkyordu  >:(

hanac

Alıntı yapılan: Saki - 31 Ocak, 2023, 16:22:36Hasana sorum var neden kim beğen yaptığı çıkmıyor Hasan, bu düzeltilebilir mi,  eskiden çıkyordu  >:(

Bu özellik hala var Saki.

2 kişi beğendi diye yazıyor ya, 2 kişi yazısının üzerine tıkla kim olduklarını gör.

hanac

Alıntı yapılan: DAMPYR - 31 Ocak, 2023, 11:20:27Forum yönetiminin dikkatine Altın Madalyon Çizgi Roman forumu Google aramada Çıkmıyor bunun sebebi nedir? Crome taramada diğerlerinde var mı bilmiyorum

Buna bir bakayım, sonra geri dönüş yaparım.

hanac

Alıntı yapılan: Saki - 31 Ocak, 2023, 02:49:52Ben de her zaman canlı sohbet içinim. Hemen hemen her forumda boyle bir textbox var, altta dar bir band var, oraya yazıyorsun, bir klik, yukarda metin kutusunda yazı çıkıyor, ne güzel sohbetler paylaşımlar yapabiliriz, soru sorabiliriz, bilgi alabiliriz  :D

Chat box olayını düşünmüyoruz Saki.

Zaten foruma az yazılıyor, chat box olursa iyice azalır.

kharon

emegi gecen herkese cok tesekkurler