Yalnız Kurt ve Yavrusu - Marmara Çizgi (28 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan emre ozdamarlar, 08 Ekim, 2011, 22:34:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

They drew first blood...

ilke

emre ozdamarlar

Ilke 14 demek yolun yarisi demek, bence gayet iyi gidiyorsunuz. Bu seriyi ilk okumaya basladigimda Turkiye'de yayinlanmasi bile bir hayaldi, 28 cilt kimse bu isin altina girmez demistim. Harika bir is yapiyorsunuz.

emre ozdamarlar

En sonunda Yalniz Kurt ve Yavrusu bitti, ben de bittim... Kitabin sonunda tum karakterler agladi, Shogun agladi, ordular agladi, Japonya agladi, ben de agladim. Böylesine epik bir destan buyuk ihtimalle bir daha anlatilamayacak.

Bazi cizgi romanlar var, bana "iyi ki cizgi roman okuyorum, yoksa bu hikayeyi kaciracaktim" dedirten. Yalniz Kurt ve Yavrusu bu listenin en tepesine yerlesti.

ercoktay

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 30 Ağustos, 2015, 22:38:15

Bazi cizgi romanlar var, bana "iyi ki cizgi roman okuyorum, yoksa bu hikayeyi kaciracaktim" dedirten. Yalniz Kurt ve Yavrusu bu listenin en tepesine yerlesti.

Katılıyorum. Bir daha bu kadar duygu yoğunluklu çizgi romanı zor okuruz. Hala almayan kaldıysa çok şey kaçırıyor. Fumetti, Comcs, Frankofon, Manga hangi çizgi romanı okuyorsanız okuyun farketmez bu çizgi romanı muhakkak okuyun arkadaşlar. :)

tulgan

hanac

Tanıtım Bülteninden

Lone Wolf and Cub Sayı 14

İblislerin Günü, Eylül 2015

320 Sayfa, Siyah-Beyaz, 21TLI, Çeviri: Emre Yavuz

Alevler yakınlaştıkça ateş de sıcaklaşıyor.

Suikastçi ronin Ogami Itto, yozlaşmış Yagyu klanının mektubunda yazan gizli mesajları ortaya çıkarabilme yolları ararken arkasında kandan bir nehir bırakıyor. Başka bir yerdeyse utanca düşmüş bir kadın, kocasını, öz çocuğuna isim koyması için durdurmaya çalışıyor ama adamın işi ve onuru buna izin vermiyor.

Daigoro kendine seppeku yapmak zorunda kalmış bir samurayla arkadaş oluyor ve genç bir oyun arkadaşının onurunu koruyor.

Yalnız Kurt ve Yavrusu, intikamın ve cevapları kan ve mürekkeple yazılmış soruların peşinde ülkeyi arşınlarken dünya dönmeye devam ediyor.

Ahmet Oktay

Marmara sessiz sedasız bayram hediyelerini çıkarmaya başladı. Facebook'tan sormuştum buradan da sorayım Hawkeye 2 de bayram paketi içerisinde mi ?

nicholaihel

tulgan

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 22 Eylül, 2015, 13:36:15
Marmara sessiz sedasız bayram hediyelerini çıkarmaya başladı. Facebook'tan sormuştum buradan da sorayım Hawkeye 2 de bayram paketi içerisinde mi ?

Henüz çeviri aşamasında :)

Ahmet Oktay

Mrtekin

They drew first blood...

pearl jam

frank miller ın kapakları kötüydü son iki sayıdaki kapaklar çok daha güzel.

kalidor

Yılsonuna kadar 2 cilt de SSOC çıksa cok guzel olacak.
Crom! Ölüleri Say...

Ralph

Toplam 28 ciltti sanırım. Yarısı tamamlanmış oldu böylece. Ben ilk 5 ciltten sonra bırakmıştım, sarmamıştı beni pek ama tamamlanmış seriler görmek insanı çok mutlu ediyor.