Fırsat Reyonu...

Başlatan pizagor, 02 Ocak, 2012, 17:02:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

trooper

İlknokta üzerinde İthaki yayınlarının 5-6-7 Mart boyunca %50 indirimli olacağı söyleniyor. İlgilenen varsa gözünden kaçmasın

https://x.com/ithakiyayinlari/status/1764962136789233972?s=46

Mrtekin

Pendik Sahaf Kitabevinde Drubak'tan çıkan "300" Spartalı; 300 tl ve kondisyonları çok iyi. 

Arayanlara tavsiye.
They drew first blood...

Nightrain

Alıntı yapılan: Mrtekin - 27 Nisan, 2024, 11:48:58Pendik Sahaf Kitabevinde Drubak'tan çıkan "300" Spartalı; 300 tl ve kondisyonları çok iyi. 

Arayanlara tavsiye.

Haber verdiğin için teşekkürler. Mesaj attım, umarım kalmıştır ellerinde.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Mrtekin

"Batman Who Laughs" ciltli kapak Amazon'da 454.tl.
They drew first blood...

ninjagamer

www.tamadres.com sitesinde Alfa çizgi romanlarında hatırı sayılır oranda bir indirim var.

doktor1881

Alıntı yapılan: ninjagamer - Dün, 15:35:35www.tamadres.com sitesinde Alfa çizgi romanlarında hatırı sayılır oranda bir indirim var.
bilgilendirme için çok teşekkürler şirinler,asteriks ve şibumi sayenizde uyguna alındı

darbove

Alıntı yapılan: ninjagamer - Dün, 15:35:35www.tamadres.com sitesinde Alfa çizgi romanlarında hatırı sayılır oranda bir indirim var.
Tamadresselin (kodu sosyal medyadan biri vermişti) koduyla veya farklı birinin kodunu ekleyerek ekstra %10 indirim alabiliyorsunuz şibumi 513 lira civarına gelmişti. Üye olmanız ve kodu ödeme ekranınına gelmeden girmeniz gerekiyor. Sanırım ilk siparişlere özel.

Ayrıca şuan kitap sepetinde athica yayınları %50 indirimde. Kötü olansa kargo hiçbir şekilde sıfırlanmıyor 40 lira.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

ninjagamer

Alıntı yapılan: darbove - Dün, 22:50:27Tamadresselin (kodu sosyal medyadan biri vermişti) koduyla veya farklı birinin kodunu ekleyerek ekstra %10 indirim alabiliyorsunuz şibumi 513 lira civarına gelmişti. Üye olmanız ve kodu ödeme ekranınına gelmeden girmeniz gerekiyor. Sanırım ilk siparişlere özel.

Ayrıca şuan kitap sepetinde athica yayınları %50 indirimde. Kötü olansa kargo hiçbir şekilde sıfırlanmıyor 40 lira.

Athica ve İthaki yüzde 50 indirim yapmazsa onlardan çıkan ürünleri almak pek mantıklı olmuyor zaten :(

darbove

Alıntı yapılan: ninjagamer - Bugün, 00:47:45Athica ve İthaki yüzde 50 indirim yapmazsa onlardan çıkan ürünleri almak pek mantıklı olmuyor zaten :(
Her yayınevinin b2b fiyatına göre belli indirim oranları oluyor. Onlara göre alışveriş yapıyorum. Normal edisyonları bekletip makul indirimler olunca toplu aradan çıkarıyorum. Şu sıralar sadece limitli ve ileride kafamı ağrıtacak edisyonları alıyorum.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.