Hayatta Satmam Dediğiniz Çizgi Roman Var mı?

Başlatan mgsar, 03 Ocak, 2012, 11:53:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mgsar

Arkadaşlar,
Bu aralar Zagor, Kızılmaske, Julia, Teks, Bay Fırtına vs. kaybettiğim çizgi romansız zamanların acısını çıkartır gibi, aynı anda pek çok çizgi roman okuyorum. Ama biri bana sorsa hangisini hayatta satmam dersin diye, Kızılmaske derim. Gerçekten çok merak ediyorum. Tek bir çizgi romanı seçmeniz gerekse, okuduktan sonra hayatta satmam elimde tutarım diyeceğiniz hangisi olurdu? Sizin için böyle bir çizgi roman var mı? 

rumar80

Bir ay önce sorsan cevabım farklı olurdu, ama şimdi hayatta satmam diyeceğim bir çizgi roman yok diyorum.

hanac

V

Çocuk dergilerim hariç bütün arşiv satılıktır,ara ara seyreltiyorum zaten.
"İstemem,eksik olsun.."

mgsar

Satmayı düşünen arkadaşlar şu benim eksiklere de el atsalar ya ;D ;D

aa

Esse Gesse Hayranı...

Tarkan Kurt

tommikser

Alfa Conan'ları satamam ilk göz ağrım onlar.

mgsar

Sevgili Rumar,
Bu arada 1 ay önceki cevabınızın ne olacağını merak ettim?

V

Alıntı yapılan: mgsar - 03 Ocak, 2012, 12:52:34
Satmayı düşünen arkadaşlar şu benim eksiklere de el atsalar ya ;D ;D
Kızılmaske'lerden elimde olanları gönderdim Gökhan,başka aradığın çizgi romanlar var mı?
"İstemem,eksik olsun.."

BAHADIR

Ben 1 ay önce demeyeceğim ama geçen sene olsa bir tane bile satmam derdim...Hatta Psi kom'u bile ama şu an seriyi kırmadan full odayı iyi bir rakam olursa verebilirim diye düşünüyorum...

Hepsini satsam kaç para eder acaba...

pizagor

Umuyorum ki tekini dahi satmak zorunda kalmam!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

mgsar

Alıntı yapılan: V - 03 Ocak, 2012, 13:21:38
Kızılmaske'lerden elimde olanları gönderdim Gökhan,başka aradığın çizgi romanlar var mı?
Sevgili Engin
Çok teşekkürler. Bu şekilde toplu eksik sayı bulmak, altın madenine düşmek gibi oluyor. Şimdilik hala Kızılmaskelerimi tamamlamaya çabalıyorum. 

pizagor

Alıntı yapılan: BAHADIR - 03 Ocak, 2012, 13:23:04
Ben 1 ay önce demeyeceğim ama geçen sene olsa bir tane bile satmam derdim...Hatta Psi kom'u bile ama şu an seriyi kırmadan full odayı iyi bir rakam olursa verebilirim diye düşünüyorum...

Hepsini satsam kaç para eder acaba...

Bir senede ne oldu, neler değişti sevgili Bahadır, merak ettim şimdi?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Ben de tüm arşivi satabilirim, fakat daha sonra çizgiroman olayına da girmem herhalde.
Crom! Ölüleri Say...