En Son Aldığınız Çizgi Roman(lar)

Başlatan Gambit, 09 Mayıs, 2012, 13:55:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Çok teşekkürler Rıza :) Desteğiniz beni çok mutlu ediyor.

Akşam kesin haber vereceğim.

Jedmau

Alıntı yapılan: Caped Crusader - 04 Mart, 2014, 17:38:09
O New 52 serilerinden biri umarım The Dark Knight olur.İncelemelerde gelecek vaat ediyormuş diyorlardı :D

Neden olmasın ? :)

gamlıbaykuş

2. Yıl

Hush
Year One ( Hard Cover Büyük Boy )
Killing Joke ( Hard Cover Büyük Boy )
Under The Hood 1 - 2
Arkham Asylum
Death By Design
New 52 serilerinin devamları.

Ben bunların hepsini alırım arkadaş :) Özellikle Hard Cover olayı muhteşem olacak. Bir de ricam var; önceden yayınladığınız bir eserin sonradan Hard Cover' ını çıkarmayın sonra onu da almak zorunda kalıyorum ve cüzdan deliniyor  ;D
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Jedmau

Merhaba,

Yok yok o şekilde olmayacak.

En büyük isteklerimden biri hiç değilse 3 tane orijinal boyut hard cover Batman Hikayesi basmaktı. Bunları Year One , Noel ve Killing Joke olarak seçtim.

Hem sayfa sayıları çok değil , hem çok beğendiğim hikayeler. Noel Kasım gibi çıkacak. Bu yayınların kalitesine baya bir özem göstermek istiyorum.

Sevgiler
Ertan

ercoktay

Aslında elimdeki orijinal çizgi romanlar içerisinde sadece 2 tane Batman var. Onlar da Türkçesi de olan Joker ve Killing Joke. Benim için iyi olacak. Çifte dikiş seri olmayacak elimde Batman'den. Yoksa Sandman, Lone wolf, Son Erkek Y, Cairo, Pride of Baghdat, killing Joke, joker, Marvel 1602 ve gün gezgini gibi serilerin orijinalleri olmasına rağmen destek için aldığım serilere ek olacaktı. Ama benim tercihim hala star wars serileri. Ben ve oğlan onlar için daha çok heyecanlıyız :)

Jedmau

Alıntı yapılan: ercoktay - 04 Mart, 2014, 17:48:38
Aslında elimdeki orijinal çizgi romanlar içerisinde sadece 2 tane Batman var. Onlar da Türkçesi de olan Joker ve Killing Joke. Benim için iyi olacak. Çifte dikiş seri olmayacak elimde Batman'den. Yoksa Sandman, Lone wolf, Son Erkek Y, Cairo, Pride of Baghdat, killing Joke, joker, Marvel 1602 ve gün gezgini gibi serilerin orijinalleri olmasına rağmen destek için aldığım serilere ek olacaktı. Ama benim tercihim hala star wars serileri. Ben ve oğlan onlar için daha çok heyecanlıyız :)

Selam ,

Söz verdiğim gibi Clone 8 ve 9 Nisan Sonu - Mayıs Ortası gibi elinizde olacak.

gamlıbaykuş

Valla Ertan abi, herşey çok güzel olacak diye düşünüyorum. Bir de Hush' ın Hard Cover olması sizce de şık olmaz mıydı ?  ;)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Jedmau

hennessy

Alıntı yapılan: Jedmau - 04 Mart, 2014, 14:26:38
Çoğu zaten vardı da , Sağolsun DC nin gönderdiği numuneler :)

40.000 kere söyleyince olurmuş sonunda Batman geliyor :) Bugünleride gördüm ya yetti gayri....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Alıntı yapılan: Jedmau - 04 Mart, 2014, 14:33:39
Hehehehe :)

Görgüzüzlük gibi olmasın asıl bunu koymayı unutmuşum :)

Obaaa diyor birgün bizede nasip olur diyoruz Ertan'ım söyle DC ile aran sıkı olunca bir imzalı felen alırsın bizede :)

rumar80

Getiririz bir Snyder ya da Capullo'yu Ivan Reis gibi, yaparız bir imza günü be ya...

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 04 Mart, 2014, 20:54:38
   Getiririz bir Snyder ya da Capullo'yu Ivan Reis gibi, yaparız bir imza günü be ya...

Ha valla Umar reis bende bir roportaj yapar DC camiyasında meshur olurum en karizmatik in den

Not : İnsan hayaller ile yaşar ben imzalı kitaba razıyım :)

rumar80

Ivan Reis kimsenin aklına gelir miydi? Ben Aquaman'i yazarken böyle bir şey bekliyor muydum? Hayat hep tesadüflerle dolu. Bir bakarsın...

rumar80

Ben Capullo'yu çizdiği X force'lardan beri (çizgili düşlerin basacağı değil bence) beri takip ederim, ama Batman'de kademe atladı kanaatimce.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 04 Mart, 2014, 21:03:53
Ivan Reis kimsenin aklına gelir miydi? Ben Aquaman'i yazarken böyle bir şey bekliyor muydum? Hayat hep tesadüflerle dolu. Bir bakarsın...

Kesinlikle Umar reis hep hayaldi birgün Batman i Türkçe okumak şimdi ise gerçek olacak yakında

-Ben Capullo'yu çizdiği X force'lardan beri (çizgili düşlerin basacağı değil bence) beri takip ederim, ama Batman'de kademe atladı kanaatimce.
Buna katılmamak elde değil bende Capullo'yu çok beğeniyorum. Hem Batman'e hemde Joker'e ayrı bir hava verdi....