En Son Aldığınız Çizgi Roman(lar)

Başlatan Gambit, 09 Mayıs, 2012, 13:55:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tunaorhun

darkwood

Y Son Erkek 7 alındı ve okundu.  8)
tex süper 50-51
Darkwood Sakinleri..

doktor1881

Kızılmaske 1-16 arası Gordon 1-9 arası

s.b

Tex Süper Cilt: 50, 51

Altın Klasik Tex Sayı: 42
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Utku Gürsoy

Harun Ça

hozal

Kızılmaske ve F.Gordon'un son sayılarını aldım.

ferzan

Evvelki gün gecikmeli olarak Seyfettin Efendi OM 2 ile EH 1'i aldım...Gözüme ilişmese görmeyeceğim, Kemal Ürgenç'in 2003 - 2013 arası Cumhuriyet Gazetesi'nde yayınlanan günlük bantlarından seçkileri barındıran '' Otobüstekiler '' albümünü ( Doğu Kitapevi 2014 baskısı ) aldım...Esas alışverişe çıkma amacım olan ve her ay düzenli olarak aldığım halde bir de ciltli olarak alıp arşive kaldırdığım Ot Dergisi ( çizgi roman değil gerçi ) 5. cilt ile birkaç yıldır kesişip de en sonunda alabildiğim, Tardi'nin '' Siperlerdeydik '' albümüyle perşembe akşamını kapadım...Seyfettin Efendi'ler anında okundu ( şu ana dek yorumlarım hep 1. kitap üzerindendi ), ikinci okuma ve detaylı notlar için gözümün önünde durmaya devam ediyor...Otobüstekiler zevk amaçlı, bilgisayar açılma süresinde günde birkaç bant okunup zevkle bekletilmeye devam ediliyor...Tardi'ye daha sıra gelmedi...Onun vakti var...Bir de işyerinden 3 kişiyi itkileyerek aldırdığım Scalped'lardan bir adet daha alıp ( bende 2 tane oldu zaten, o derece seviyorum ) her kahrımı çeken en yakın arkadaşıma hediye ettim aynı akşam...Askerde olan bir diğer yakın arkadaşım geldiğinde ona da alıp hediye edeceğim...Çıktığından beri 6 - 7 tane Scalped geldi geçti elimden ona hediye buna tavsiye derken...Hala inanamıyorum çıktığına...  :) Bir mevzuyu daha Scalped'a bağlamanın coşkusuyla yazımı gönül rahatlığıyla bitiriyorum... :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

pizagor

Thor 1-2-3-4 (büyülü)
Undoubtables
X-men tanrı sever insan öldürür
AvX 1
Gwen Stacy'nin ölümü
Darwin
Kanbağı
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

ercoktay

Özgür Undoubtables'i nerden aldın? :)

hanac

Alıntı yapılan: ercoktay - 17 Ocak, 2015, 23:45:26
Özgür Undoubtables'i nerden aldın? :)

Ben Emre Özdamarlar'dan kendisi için almıştım.

Dün teslim ettim.

ercoktay

Peki Hasan :) Yazdım kenara :) Ben alamadım da daha.

hanac

Alıntı yapılan: ercoktay - 18 Ocak, 2015, 18:16:32
Peki Hasan :) Yazdım kenara :) Ben alamadım da daha.

Emre'ye özel mesaj at. Belki İsveçe dönmeden önce birkaç tanesini Türkiye'de bırakmıştır.

doktor1881

yürüyen ölüler 10-19 arası-- otibasi 1-2-3-4 --scalped-- yalnız kurt 10--julia 5-6-7-8 ve almanak-

lampard

Günah Şehri 3, 5, 6, 7
100 Kurşun
Batman Noel
Punisher Max 3