En Son Aldığınız Çizgi Roman(lar)

Başlatan Gambit, 09 Mayıs, 2012, 13:55:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

Yalınayak Gen 1-2-3 (4 tükenmişti seriyi daha sonra tamamlayacağım)

kandorlu

Maxi dampyr 2 , zempla 2 , lone wolf and cup 2 , haçlı seferleri , old man logan.

connyapku

Tarkan -Gumus eyer 5,Kuzey canavarlari,Dehset kulesi,Bayraktaki Canavar,Maryonun Kuslari,Kurt Kani 1,Viking kani 1.

Tarkan Kurt

Red Kit Toplu Maceralar 6, Kafalarına Bir Kurşun, Haçlı Seferi, Lone Wolf and  Cub 2

ercoktay

Küçük Prens 7
Red Kit 63
Yürüyen ölüler 12
Lone wolf 2
Bleach 2
Zagor Km 79
Mister no km 35
Zagor 131
Mister no 129
Brendon 8
Nathan never 7
Dampyr maxi 2
YKY Haçlı seferi

Bu ay da bunları aldık bakalım. Alıyorum da okuyacak zaman bulamıyorum. Daha hiç bir mangayı okumaya başlamadım. Hepsini de aldım göya. Daha klasiklerden hiçbirini okumadım. Onların da hepsini alıyorum. Zagor yeni seride nerede kaldığımı hatırlamıyorum. Brendon'a başlamadım.

Okuduklarım ise Dampyler, nathan neverlar, martin, büyülü rüzgar, Red Kit hariç frankafonların hepsi, Amerikanların hepsini ve Mister No yu okuyorum. Gerisi kütüphanede bekliyor.

darkwood

Alıntı yapılan: ercoktay - 09 Şubat, 2013, 13:11:18
Alıyorum da okuyacak zaman bulamıyorum. Daha hiç bir mangayı okumaya başlamadım. Hepsini de aldım göya. Daha klasiklerden hiçbirini okumadım. Onların da hepsini alıyorum. Zagor yeni seride nerede kaldığımı hatırlamıyorum. Brendon'a başlamadım.

Okuduklarım ise Dampyler, nathan neverlar, martin, büyülü rüzgar, Red Kit hariç frankafonların hepsi, Amerikanların hepsini ve Mister No yu okuyorum. Gerisi kütüphanede bekliyor.

Bence bu ay değişiklik yapıp önce Brendon ve Mangaları okuyun. Sonrada fırsat buldukça beğendiklerinize devam edersiniz.
Darkwood Sakinleri..

ercoktay

Alıntı yapılan: darkwood - 09 Şubat, 2013, 13:21:38
Bence bu ay değişiklik yapıp önce Brendon ve Mangaları okuyun. Sonrada fırsat buldukça beğendiklerinize devam edersiniz.

Aslında Yalınayak Gen okumak çok istiyorum. Bir türlü sıra getiremiyorum. Lone Wolfları daha geçen sene okuduğum için onları atlıyorum şu aralar. Yoksa zaten en başta okurdum. Naruto One Piece Hellsing Berserk hepsi birikiyor.

Brendon'a da şu elimde sürekli okuduklarım bittiğinde hemen başlamayı düşünüyorum. Bakalım beğenecekmiyim?

alan ford

Sin City 1-7
Red Kit 3. Kutu
Yürüyen Ölüler 10-11
Tılsım 1-2-3
  Mister No KM 11-20
Brendon 7-8
Dampyr 22
Nathan Özel Seri 1
Julia 1 (HC)
Nathan 5 (HC)
Thorgal 8 (HC)
Dampyr maxi 1-2
Ken parker 47
Gece Kitabı - Tuncer Erdem
Yalnız Kurt ve Yavrusu 1-2
Gibrat - Erteleyiş (HC)
Cash
Neil gaiman - Cinayet Sırları
Haçlı Seferi
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

haysat

Bu gün Kadıköy'deydim.Hava yağmurlu ve kapalı olmasına rağmen güzel bir gündü.
Önce Mesut'a uğradım sonra İlyas'a ve İlker'e uğradım. Herkesle kısa kısa lafladıktan sonra birazda cizgiroman alayım dedim.

Nathan Never:6-7
Nathan Never Özel seri:1
Brendon:6-7-8  (7.Sayı İlyas'ın yapmış olduğu çekilişten kazandığım sayı)
Haçlı Seferi
Zagor Dev Albüm:1 (Uzun zamandır almayı istediğim ve hep ertelediğim bir sayı idi bu gün kısmet oldu)
Dampyr Maxi:2
Yürüyen Ölüler sayı:12
Yalnız Kurt ve Yavrusu sayı:2
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

HacıGeraltEmmi

Az önce elime ulaşan kitaplar.

Brendon 8
Nathan Never 7
Dampyr maxi 2
Corto Maltese 6
Gözler ve Karanlık (forum itkisi diyeyim)
Wolverine İhtiyar Logan
Büyülü Rüzgar 19 (aralardaki eksiklerden biri ;D daha çook var)
Zagor 131 (bunca kitaptan 15-20 adetini okumuşumdur, niyeyse alıyorum hala ;D)
Yüzüncü Ad (YKY ya yakışmadı,sert kapaklı bekliyordum bunu da)

Uygun fiyat, özenli paket ve hızlı gönderi için Darkwood'un Kuzgun'una teşekkürler. ;)

tunaorhun

Biraz önce Antalya kitap fuarından En Kahraman Rıdvan 5 ve Altın Klasik Teks 7'yi aldım.

kalidor

Bu akşam Kuzgun'dan;

Dampyr maxi 2
Corto Maltese 6
Wolverine İhtiyar Logan
Yüzüncü Ad
Haçlı Seferi

İhtiyar Logan'ı okuyup bitirdim bile. Müthiş bir öyküydü, vay bee...

Uygun fiyat, muhabbet ve çay için  Darkwood'un Kuzgun'una Mesut Abi'ye teşekkürler  :D

Crom! Ölüleri Say...

s.b

Brendon 8
Dampyr maxi 2
Wolverine İhtiyar Logan
Tex Almanak 4
Zembla 2
Kit Taylor 7
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kandorlu

Dün hellsing 2 ve klasik x men 3 ü aldım.x men gereklinin bastığı birinci sayıdan daha kalın ikinci sayıdan ise daha ince olmuş toplam 248 sayfa.