Doctor Strange (2016) - Phase 3/14

Başlatan dean, 13 Mart, 2014, 20:41:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Marvel'ın Phase 3 için Dr. Strange filmi çekmek istediği bir sır değil artık. Hatta bunun için ön hazırlıklarda başladı.

Şu an için yönetmen ve başrol oyuncusu hakkında en öne plana çıkanlardan bahsetmek istiyorum. Yönetmen olarak; Brave filminden tanıdığımız Mark Andrews, Warm Bodies'in yönetmeni Jonathan Levine ve en son Sinister'ın yönetmenliğini yapmış olan Scott Derrickson'ın adı geçiyor.

Başrol için ise ön plana üç isim çıktı şu ana kadar;

Johnny Depp

Mads Mikkelsen

jon hamm

Filmin vizyonuna daha çok var tabi ama dediğim gibi hareket başladı. Bundan sonra gelişmeleri buradan aktaracağım.

gamlıbaykuş

İnşallah Mads Mikkelsen' i tercih ederler. Dr. Strange rolü için çok iyi olacağını düşünüyorum. Oyuncu zaten çok başarılı bir aktör, bu rolün altından da kalkar...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 14 Mart, 2014, 15:38:06
İnşallah Mads Mikkelsen' i tercih ederler. Dr. Strange rolü için çok iyi olacağını düşünüyorum. Oyuncu zaten çok başarılı bir aktör, bu rolün altından da kalkar...

Johnny Depp çok beğendiğim bir aktör ama son yıllardaki rol tercihleri bu tip roller için yüzünü eskitti. Bundan 6-7 sene önce olsa kesinlikle Depp derdim ama şu anda Mads Mikkelsen benimde ilk tercihim olur.

dean

Sayfayı ilk açtığımda Scott Derrickson'ın adı geçiyor demiştim. Gelen haberlere göre yönetmenlik koltuğu kendisinin olmuş.

pukay

bugüne kadar ortalama filmler çekmiş bir yönetmen, açıkcası filmden beklentim düştü.

dean

Alıntı yapılan: pukay - 04 Haziran, 2014, 01:47:36
bugüne kadar ortalama filmler çekmiş bir yönetmen, açıkcası filmden beklentim düştü.

Marvel'ın kendi filmlerini çekme tarzı bu. First Class yönetmenler ile çalışmıyorlar. Çünkü MCU'ün uyması gereken bir çizgi var. Kendi sinematik görüşünü yaratmış ve kabul ettirmiş yönetmenlere şunu yap bunu yap diyemezler. Ant-Man'in yönetmeni Edgar Wright bu yüzden ayrıldı işte. Adam son dakika'da yaratıcı görüş ayrılı dedi ve filmden çıktı. Edgar Wright, MCU içinde film çekecek en iyi ve en tarz sahibi yönetmendi.

Captain America: The Winter Soldier'ın yönetmenleri Anthony Russo ve Joe Russo kardeşler ise kariyerlerinde sadece vasat bir komedi filmi çekmişlerdi ama Cap ile Marvel'ın en iyi filmlerinden birine imza attılar. Daha kariyerli diyebileceğimiz Shane Black ise Iron Man ile en tartışmalı MCU filmini çekti.

Bazen bu iş sürpriz yumurtaya dönebiliyor. Ben daha iyimserim Scott Derrickson'ın konusunda. Bakalım neler olacak.

Ras Al Ghul

Johny deep yada Mads mikkelsen en iyi seçenekler

dean

Çok yeni bir haber sayılmaz ama şu an için başrol yarışı,

- Benedict Cumberbatch

- Tom Hardy

ve

- Jared Leto

arasında gidiyor.

- Edgar Ramirez

ise yönenetmen Scott Derrickson ile filmle ilgili konuşmuş. Tabi bu büyük ihtimal Baron Mordo rolü içindir.

Ahmet Oktay

Benedict Cumberbatch fena olmaz ama Johnny Depp daha çok gider bence Dr. Strange rolüne.

dean

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 16 Temmuz, 2014, 21:16:46
Benedict Cumberbatch fena olmaz ama Johnny Depp daha çok gider bence Dr. Strange rolüne.

Johnny Depp bence de role iyi gider ama Depp'in son 6-7 filmi gişe olarak kötü performans gösterdi ve Depp bu sene 51 yaşına girdi. Marvel role son yıllarda daha popüler olan ve daha genç bir oyuncu isteyecektir diye düşünüyorum.

rumar80

Cumberbatch Sherlock'u bırakacak mı ki?

Ahmet Oktay

Bırakmasına gerek var mı ki ? Sonuçta Sherlock yılda 3 bölüm yayınlanıyor ve bu da dizi değil film.

dean

Şu ana kadar role en fazla yaklaşan aday Joaquin Phoenix'ti. Ama Phoenix'in çoklu film anlaşmasına yanaşmaması sonucu görüşmeler bitme aşamasına geldi. Şu anda adı en fazla geçen aktör ise Ethan Hawke. Hawke, yaptığı açıklamada da teklif gelirse rolü kabul edebileceğini söyledi.

dean

Dr. Strange filmi başrol aramaya hala devam ediyor. Gelen dedikodular yarışa bir çok tanınmış aktörün girdiğini gösteriyor. Son konuşulan isimler ise;  Jake Gyllenhaal, Matthew McConaughey, Ethan Hawke, Jared Leto, Oscar Isaac ve Ewan McGregor.

Mrtekin

Keanu Reeves ve Orlando Bloom ile de görüşüyorlarmış. Umarım bu ikisinden biri olur.

Orlando Bloom'un kalitesini, Zulu' da görebilirsiniz.
They drew first blood...