Doctor Strange (2016) - Phase 3/14

Başlatan dean, 13 Mart, 2014, 20:41:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 29 Aralık, 2015, 22:44:06
Bence o Time Gem. Soul Gem Adam Warlock ta. Bence Avengers 3 te Adam Warlock kesin olacak. ;D

O da olabilir tabi ki. Hatta Kevin Feige son demeçlerinden birinde filmde zaman yolculuğununda olabileceğinden bahsetmişti. Time Gem olma ihtimali de yüksek.

dean

Yeni Spider-Man'imiz Tom Holland geçenlerde Doctor Strange'in setinde görünmüş. Bu basit bir ziyaret olabilir. Ama Spidey ve Doctor'un ilişkisi düşünülürse cameo ya da post credits scene'de olabilir.

dean

En sonunda kadroya Wong'da katıldı. Doctor Strange'in en yakın arkadaşı ve yardımcısı Wong rolünde Prometheus, Moon, The Martian ve en son Marco Polo dizisindeki Kublai Khan rolüyle hatırlayacağımız Benedict Wong'u izleyeceğiz.

dean

Bu videoda aynı üsteki kare gibi London'da ki çekimlerden. Çekimlerin yapıldığı binanın karşısından bir arkadaş 18 dakikalık bir video almış. Benedict Cumberbatch ve Chiwetel Ejiofor rollerine çok yakışmış görünüyorlar. Doctor Strange, kostümünü çektikten sonrada Baron Morda ile arkadaş görünüyor. Bu da benim aklıma X-Men: First Class'da ki Xavier-Magneto, Green Lantern'de ki Hal Jordan-Sinestro ilişkisini getiriyor. Büyük ihtimalle ya ilk filmin tamamında ya da ciddi bir kısmında Doctor Strange ile Baron Mordo arkadaş olacak. Arkadaş demesek de en azında ittifak kuracaklar diyelim. Ardından düşmanlık başlayacak.

https://www.youtube.com/watch?v=NOIr-AIUqkA

Agamotto

Daha önceden de demiştim ama yine kendimi tutamadım :) Benedict Cumberbatch rolüne tam oturmuş. Çok doğru oyuncu seçmişler.

dean

En sonunda Mads Mikkelsen'de sette göründü. Karakteri halen açıklanmadı. Sadece filmin villain'ı olacağını biliyoruz.
En aşağıdaki iki fotoğraf kendisine ait.

rumar80

Dormammu?

Yeryüzüne inmiş insan hali?

dean

İlk fragman haftaya yayınlanıyor.

Agamotto

Fragmanı için bile baya heyecanlıyım :)

dean

alan ford

Fragman yayında , heyecan dorukta.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

dean

rumar80

Kostümsüz hali ile bile şimdilik etkilendim. Umarım film iyi olur.  Marvel evreni boyut atlar.

dean

lampard

Bi DC trailerlarına bakıyorum bi Doctor Strange'inkine, burdan bile belli fark