Thor: Ragnarok (2017) - Phase 3/17

Başlatan dean, 23 Temmuz, 2014, 00:14:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Çizgi romanda Ragnarok Balder'in öldürülmesiyle başlar. Ama Thor filmlerinde Balder hiç gözükmedi. Sırf öldürmek için bir Balder yaratacaklar herhalde.

Nightrain

Açıklanmayan oyuncu kalmadı sanırım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Gelen bilgilere göre The Warriors Three ekipteki yerini alacak gibi görünüyor.

xmenac

Daha evvel, Sif'in de filmde olacağı belirtilmişti.

dean

Natalie Portman, Thor: Ragnarok'da olmadığını onayladı ve herhangi bir extra durum olmadıkça Marvel ile işinin tamamlandığını söyledi.

cemilngn

Başka aktörler Marvel'a kıyısından köşesinden tutunabilmek yırtınır durur. Natalie Portman sağlam bir geleceği olan rolde geri planda kalıyor. Halbuki devam etse Hemsworth'ün Thor'u öldürülüp yerine Lady Thor olarak bile gelebilirdi. Ya kendisi hiç ilgilenmiyor bu fikirle ya da işin Marvel tarafında bir sıkıntı var. Portman'ın maliyeti yüksek olabilir. İlk Thor filminde en pahalı oyuncuydu ve filme seyirci çekmek için rol aldığı belliydi.

bugraltu

Seyircinin icine hic sinmedi Portman, Thor olarak gormek isteyecegini hic zannetmiyorum. Thor filmlerinin asiri dandikligi de bunu itekliyor tabi.

dean

Natalie Portman ile Marvel arasındaki sorun Thor: The Dark World filminin çekimlerinin öncesine dayanıyor. Thor: The Dark World'ün yönetmenliği Alan Taylor'dan önce Wonder Woman'ın yönetmeni Patty Jenkins'deydi. Daha sonra Jenkins yönetmenlikten ayrıldı. Bilindiği kadarıyla Marvel, Jenkins ile çalışmak istemedi. Portman'da bu tip büyük bütçeli filmlerin yönetmenliğine kadın yönetmenlerin getirilmemesi üzerine stüdyo alehine açıklamalar yaptı. Bunun ardından stüdyo ve Portman'ın arası iyice açıldı.

dean

New York görünümündeki sette Thor ve Loki ile ilgili bir sahne çekilirken Thor'un elinde Doctor Strange'in adresinin yazılı olduğu bir kart görülmüş. Filmde Doctor Strange cameosu bekleyebiliriz.

Nightrain

2.filmin sonu ile ilgili olabilir. Çok çok güzel. Şu kadro ile filmi Nirvana'ya uçurmaları lazım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 22 Ağustos, 2016, 18:21:08
2.filmin sonu ile ilgili olabilir. Çok çok güzel. Şu kadro ile filmi Nirvana'ya uçurmaları lazım.

Çok iyi tahmin. Muhtemelen dediğin gibi olacak. Zira bugün sete evsiz kılığında Anthony Hopkins katıldı. Odin'i eski haline getirmek için Doctor Strange'den yardım alabilirler.

dean

Filmin kadrosunda Sam Neill'de olacakmış. Neill sette bir kaç gün kaldığını belirtti. Bu nedenle rolünün çok olduğu düşünülmüyor. İnternette Surtur'ın sesi olabileceği ile ilgili yorumlar var. Bana da mantıklı geldi.

dean

Filmle ilgili bir dedikodu yayıldı geçenlerde onu paylaşayım. Dedikoduya göre filmin uzantı adı olan Ragnarok filmde Thor ve Hulk'ın karşılaşacağı Gladiator ve Mad Max filmlerinin atmosferini taşıyan bir gezegenmiş. Grandmaster burada Gladyatör müsabakaları düzenliyormuş. Skurge, Grandmaster'ın adamıymış. Thor, Hulk ve Valkyrie burada biraya gelecekmiş.

Yukarıdaki dedikodu doğru çıkar mı bilmiyorum. Lakin gezegenin adının Ragnarok olması dışında bana dedikodular mantıklı geldi. Gezegen'in adının Ragnarok olma ihtimalinden ise hiç hoşlanmadım. Evet filmde Ragnarok seviyesinde bir yıkım ve Tanrıların olası ölümlerini göreceğimize eminim. Neticede filmde Hela ve Surtur gibi villainlar var. Yine de Ragnarok'u Ragnarok olarak seyretmek isterim. Ragnarok'u gezegen ismi yapmak Ragnarok'un anlamını küçültmekte bence. Dediğim gibi umarım gezegenin ismi Ragnarok olacak kısmı dedikodu olarak kalır.

rumar80

Bence de Ragnarok gezegen adı olmamalı.  Norse mitolojisinde bu kelimenin bir anlamı var. Altı da dolu. Bir çırpıda bunu yok sayıp Planet Hulk mantığındaki bir gezegene vermek mantıksız geldi.
  Marvel böyle bir hata yapmaz diye düşünüyorum ama bilinmez. ....

xmenac

Filmle ilgili ilk haberler gelmeye başladığından beri, öykü Planet Hulk'a benziyor. Bir yandan MCU için de önemli bir film olacağı belirtiliyor. Haliyle bu kadar önemli bir öykü sadece Planet Hulk'tan ibaret olmaz gibi geliyor.

Filmin adı bile beklentiyi artıran bir isim zaten. Fakat Iron Man 3 filmi aklıma geliyor da, herkes filmde Mandarin'in olacağını beklerken Extremis öyküsünü görmüştük. Acaba yine bu tarz bir karışım mı olacak filmde.