Wonder Woman (2017) - DCEU Film 4

Başlatan dean, 15 Ekim, 2014, 23:54:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 30 Kasım, 2015, 16:18:45
küçük not:"http://i.imgur.com/" sitesine link veren resim-fotolar bazı tarayıcılarda gözükmüyor galiba  ???

Bende gözükmüyor.

Animvader

İmgur Türkiyede yasaklı, ancak VPN kullanarak fotoğraflar görüntülenebiliyor.

dean

Imgur Dünyada en fazla kullanılan fotoğraf paylaşım platformlarından birisi. Yabancı kaynaklı fotoğrafları atarken ciddi bir çoğunluğu imgur üzerinden paylaşılıyor. Lakin Animvader'ın da dediği gibi özgürlükler ülkesi Türkiye de imgur yasaklı. Ben imgur dışında internette alternatif varsa onu atmaya çalışıyorum. Ama genelde de imgur ile karşılaşıyorum. Bizim evimizde dört tane bilgisayar var. Bu dört bilgisayarında DNS ayarlarını değiştirdim. Böylece imgur vs. açılmıyor gibi bir durum ile karşılaşmıyorum. Ben yine imgur dışında alternatif buldukça atmaya çalışacağım ama ülkemizde DNS'siz yada VPN'siz internet kullanmak çok zor. Üstelik zamanın çoğunu yabancı sitelerde geçiriyorsanız imkansız.

Nightrain

Arkadaşlar, fotoğrafları hizliyukle.com'dan yüklerseniz sorunsuz bi şekilde gözükür.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Connie Nielsen, Wonder Woman'ın annesi Queen Hippolyta rolüyle filmin kadrosuna katıldı.

dean

dean

cmkrbn

Bu görüntüler bende olumlu hisler bıraktı :) Gal Gadot'un WW'ı bu solo filmde, Zack'in BvS'de yansıttığından daha iyi göründüğünü düşünüyorum. Eğer bilinen dünya sahneleri dışında, Diana'nın amazon yönünü ve yunan mitosuyla bağlarını ortaya çıkaracak bolca sahneyi filme sıkıştırabilirlerse benim için tadından yenmez bir film olur :D :D

hennessy

Videoyu izleyince aklıma red sonja geldi sanki o tarz bir giriş olmuş. Bruce'yi her yerde göreceğiz anlaşılan.

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

hbegec

Alıntı yapılan: dean - 24 Mart, 2016, 15:29:29

en sağdaki claire underwood (robin wright) mı bana mı öyle geliyor?

Animvader

Alıntı yapılan: hbegec - 24 Mart, 2016, 22:58:06

Ta kendisi.

dean

Alıntı yapılan: hbegec - 24 Mart, 2016, 22:58:06

Alıntı yapılan: Animvader - 24 Mart, 2016, 23:12:24
Ta kendisi.

Aynen. Karakteri ise General Antiope. Aynı zamanda Wonder Woman'ın teyzesi ve elbette Kraliçe Hippolyta'nın kardeşi. En solda gördüğümüz karakter ise Antiope'un teğmeni Menalippe, ki Menalippe'de Wonder Woman'ın teyzesi oluyor. Connie Nielsen'ın canlandırdığı Kraliçe Hippolyta ise kızı Wonder Woman'ın hemen sağında durmakta. Yani fotoğraf bize filmde göreceğimiz Kraliyet ailesini sergilemekte. Ben fotoğrafı beğendim.

hbegec

Alıntı yapılan: dean - 24 Mart, 2016, 23:27:46
  Aynen. Karakteri ise General Antiope. Aynı zamanda Wonder Woman'ın teyzesi ve elbette Kraliçe Hippolyta'nın kardeşi. En solda gördüğümüz karakter ise Antiope'un teğmeni Menalippe, ki Menalippe'de Wonder Woman'ın teyzesi oluyor. Connie Nielsen'ın canlandırdığı Kraliçe Hippolyta ise kızı Wonder Woman'ın hemen sağında durmakta. Yani fotoğraf bize filmde göreceğimiz Kraliyet ailesini sergilemekte. Ben fotoğrafı beğendim.

Aynen dean bende çok beğendim.ama claire olarak görmekten vazgeçemiyorum nasıl bir oyunculukla içimize işlemişse house of cards da.Connie nielsen i çok eskiden beri severim ancak bir ara parlayıp sonra kaybolmuştu.

dean

Filmin vizyon tarihinde değişme var. 23 Haziran 2017 olan tarih artık 2 Haziran 2017.