Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Korkusuz avukatımız uzun bir aradan sonra geri döndü, bakalım Cehennem Mutfağı'nda neler oluyormuş ? :)

Chuck

Baykuşlar Divanı mükemmel gidiyor az kaldı. .
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

pikofarad

Bone 2 bitti. Hemen arayı soğutmadan Bone 3 ile devam ediyorum.

Bone 2. cildini de sevdim. Pek çok soru işareti yarattı kafamda bakalım 3. ciltte hangileri aydınlanacak, hangileri aydınlanmayacak? Birinci cilde göre biraz daha eğlenceli bir cilt olmuş bence. Ancak yine de karanlık sahneler yok değil

Ahmet Oktay

Bogie Denen Adam'ı okumaya başlıyorum.

s.b

Dün akşam Kit Taylor 1. cildi tekrar okumaya başladım. Bu akşam bitirir ve birkaç satırlık muhabbet ederiz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kalidor

Batman Dedektiflik Hikayelerini okudum. Başlangıç ve gelişme iyiydi de nasıl bitti anlayamadım ::) Başka bir öyküye mi kaldı? Joker'e noldu? Bu okuduğum 3. Batman kitabı oldu. (Gülen Adam, Pelerinli). Bu 3 kitap da kimse kızmazsa ve dayak yemeyeceksem bana fazla overrated geldi.  :D Baykuşlar Divanı'nı da alıp okuyacağım, inşallah maya tutar.
Crom! Ölüleri Say...

Jedmau

Alıntı yapılan: kalidor - 03 Eylül, 2014, 16:25:57
Batman Dedektiflik Hikayelerini okudum. Başlangıç ve gelişme iyiydi de nasıl bitti anlayamadım ::) Başka bir öyküye mi kaldı? Joker'e noldu? Bu okuduğum 3. Batman kitabı oldu. (Gülen Adam, Pelerinli). Bu 3 kitap da kimse kızmazsa ve dayak yemeyeceksem bana fazla overrated geldi.  :D Baykuşlar Divanı'nı da alıp okuyacağım, inşallah maya tutar.

Dedektif hikayelerindeki olaylar ana seriyi tamamlıyor :) Jokere ne oldugu falan hepsi cıkıyor ortaya :=) sayı 2yi bekle

pizagor

Son Red Kit albümü Yaman Yumurcak'ı okudum geçenlerde. Diğer Kid Lucky albümleri çok keyifli idi. Benzer bir lezzet beklentim vardı ama olmadı. Tek sayfalık anekdotlar şeklinde ilerleyen albüm uzun Red Kit öykülerinin çok uzağında kalmış.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pikofarad

Bone 3'ü okuyorum diye yazmıştım daha önce. Ancak Kayıp Rıhtım'ın düzenlediği yarışma için Dragonero'yu almıştım. Bone 3 ile beraber Dragonero 1 ve hemen ardından Dragonero 2'yi okuyacağım.

bongzilla

Corto Maltese- Oğlak Burcu Altında. bitmemesi için çok uğraştım ama beceremedim  :P keşke Dost Kitapevi, Corto, Git Gidebildiğin Kadar'ı tekrar bassa.

pikofarad

Bone 3 biteli baya oldu. Dragonero 1. cildi de bitirdim. Yavaş yavaş hikayeye ısınmaya başladım. Fena gitmiyor. Arada dayanamadım Fullmetal Alchemist 1. cildi bitirdim. Şu anda Naruto 1. cildini okuyorum. Mangalar fena sardı.

Ras Al Ghul

Harun Ça

Okko 4'ü okudum Tetikçi'lere başlamayı düşünüyorum.

alan ford

JBC'nin yayımladığı 5 Batman macerasını arka arkaya okudum ( Pelerinli Süvariye Ne Oldu'yu siparişe eklemeyi unutmuşum ) . Şu an hangi kitapta ne olmuştu  hatırlamıyorum desem yeridir. Çok karıştı çok. V gibi sindire sindire okumak lazımmış.  ::)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Chuck

+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız