Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seastar1000

pikofarad

Naruto 1 bitti. Dragonero 2'yi okuyorum.

alan ford

Ken Parker 'ın 50. sayısı Asker Hikayelerini okudum. Üstelik tam da dün sanal alemde Ambrose Bierce'nin Şeytanın Sözlüğü'nü görüp almaya niyetlenmişken , yazarın  hikayelerinden derlenmiş bir Ken Parker macerası okumak şahane bir tesadüf oldu. Buyrun bu da Şeytanın Sözlüğünden tadımlık bir parça :

Açgözlülük: Emekten muaf tasarruf. Güçlülerin tutumluluğu.

Tecrübe: Çoktan kucaklamış olduğumuz bir budalalığın eski ve nahoş bir tanış olduğunu fark etmemizi sağlayan bilgelik

Baba: Henüz avlanmayı öğrenemediğimiz dönemde hayatta kalmamızı sağlamak için doğanın tedarik ettiği levazım subayı.

Hırsız: Dürüst bir işadamı.

Hükümet: Kendi çocuklarını mideye indiren modern bir Kronos. Din adamları söz konusu çocukları onun dişine uygun hale getirmekle görevlidir.

Acı: Bedene yapılan bir şeyin yol açtığı fiziksel bir nedenden veya başkalarının iyi talihinin yol açtığı tamamen ruhsal bir nedenden kaynaklanabilen rahatsız edici his.

Açık hava: Çevremizin şimdiye dek hiçbir hükümet tarafından vergilendirilememiş olan bölümü. En büyük faydası şairlere ilham vermesidir.

Öğüt: Piyasadaki en küçük bozuk para.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Chuck

+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

pikofarad

Deadpool Marvel Evrenini Öldürüyor'u okuyorum. Deadpool ile tanışmış oluyorum. :)

aa

Esse Gesse Hayranı...

rumar80

Spider man epic collection Thé Ghosts öf the past'i okuyorum

Chuck

İhtiyar Logan yeni bitti. Okumayan herkese şiddetle tavsiye ederim :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

yalcinerol345

Grad Dug okuyorum.Çizimler mükemmel.Hikaye de ilginç.Bakalım neler olacak?

darkwood

Alıntı yapılan: Neco - 28 Eylül, 2014, 19:46:53
İhtiyar Logan yeni bitti. Okumayan herkese şiddetle tavsiye ederim :)

Katılıyorum okumayanlar muhakkak okusun. Özellikle kitabın sonundaki Hulk ile Wolverine'nin ölümüne kapışması müthiş. ;)

Son 3 günde okuduklarım ise şöyle, Yürüyen Ölüler 17-18 soluksuz bitti.
19.cilt merakla bekliyorum.
Dün akşam Shanghai Devil 7 bitti. Hikaye tüm hızı ile devam ederken, bir taraftan finale doğru yaklaşıyor.
Bu akşam Kış Askerine ise başlıyorum, Bakalım Kaptan bize neler hazırlamış.  ;)
Darkwood Sakinleri..

pikofarad

Nick Raider - Dördüncü Tanık adlı sayıyı okuyorum.

Deadpool Marvel Evrenini Öldürüyor'u okudum. Ancak kafamda pek çok soru işareti oldu. Sanırım Diğer deadpool cildi bu karakteri daha iyi tanımamı sağlayacak.

pizagor

Dün akşam Li'l Gotham'a başladım. Çizim stili ve konular çerçevesinde çok farklı bir deneme olmuş.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

emre ozdamarlar

Bugun hastayim ise gitmedim, sabah Incognito ile basladim, su an Lobster Johnson okuyorum, ilerleyen saatlerde Parker bekliyor sirada.

İnancomic

Tetıkcı yı okuyorum bence gayet guzel devamıda umarım oyledır

pearl jam

tetikçi 1 çok güzel, 2 güzel, 3 biraz sıktı, 4 e güzel diyolar