Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Tılsım (Amulet) serisinin son kitabını okuyorum...

Yine söylüyorum sıcacık çizimleri ve fantazi türündeki hikayesiyle güzel bir seri bu...

Bir şans tanıyın...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 30 Ocak, 2012, 15:49:11
Bir şans tanıyın...

Şans tanıyacağım.

İlk 3 sayıyı (zaten 3 sayı var  :) ) satın aldım.

DAMPYR

ilk defa Gordon serisi alıp okumaya başladım.daha önce nedense pek hoşuma gitmemişti şimdi okudukça baya hoşuma gitti.biriktireceğim 3.seri kitapta belli oldu böylece.Kızılmaske ve Mandrakeden sonra ... 8) ;)

hennessy

Bu karda kışta biraz ısınmam lazım o zaman ne okuyacağız.Tabiki yeni çıkmış 1001 romandan Tex almanak 3'ü ölü yaralı sayısı belli.Tex okuyup içimi ısıtmam lazım :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kalidor

2010 sonu-2011 başlarında çıkmış olan 4 fasiküllük Kull-The Hate Witch'i okudum bu akşam. Kull'un ailesinin büyük selde ölüp Kull'un çocukken ormanda bir dönem hayvanlarla yaşamasına, daha sonra Deniz Dağı kabilesi tarafından evlatlık alınıp vahşi geleneklere karşı çıkması sebebiyle sürgün edimesine kısa snap-shotlarla değinen ortalama bir Kull macerası. Kralın memleketi Atlantis'e dönmesi daha şaşaalı olmalıydı.

Serinin ana kapak çizeri Tom Fleming yukarıdaki 4. fasikülün kapağını Frank Frazetta'ya ithaf etmiş.
Crom! Ölüleri Say...

yalcinerol345

Bence tam Conan'a yakışır kapak.Keşke Conan bu şekilde çizilse.

HacıGeraltEmmi

Kadıköy tarafına gitmeyi bu karda kışta gözüm yemediği ;D için yeni çıkanları alamadım henüz. Bu sebeple Mister No klasikler, arada Red Kit, , az biraz Dampyr, bazen Lal renkli klasik Conan (imza kampanyası başlatsak, 200 kişi toplasak Oğlak'ın yaptığı gibi Lal de yayınlar mı acaba devamını? VEYA BİZ 200 KİŞİ TOPLAYABİLİRMİYİZ :-\ ::) )... Ne yapalım hayat böyle de güzel ve hoş 8)

emre ozdamarlar

Turkiye'de 100. sayiyi coktan gecmis olsa da Buyulu Ruzgar 26'yi okudum dun aksam. Begendim, yavas yavas yetisicem size :)

rumar80

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 31 Ocak, 2012, 12:55:02
Turkiye'de 100. sayiyi coktan gecmis olsa da Buyulu Ruzgar 26'yi okudum dun aksam. Begendim, yavas yavas yetisicem size :)

Sen yetişene kadar kitap bitecek Emre... ;D

pearl jam

Yordam Kitabın yayımladığı  Türlerin Kökeni' ni ve Tılsım'ın ikinci kitabını okuyorum şu anda. 

hennessy

Tex almanak 3'ü bitirdim.İlk macerada Tex soyulan bir bankanın oğlunu kurtarma operasyonunda ikinci hikayede Tex bu sefer eski bir suçluyu aramaya gidip kaybolan bir polisin izini sürmekte üçüncü hikayede ise Tex bu sefer apaçiler ile savaşıyor.Üç hikayede sıradan Tex hikayeleri tadında beklediğim kadar iyi değillerdi.Durmak yok yola devam Mister No KS 29'a bşlayacağım

kalidor

MM&NN Başka Yerin Sırrı'nı okuyorum. Futuristik, uç bilim. Martin Amca yine çok konuşuyor :D
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: kalidor - 01 Şubat, 2012, 00:25:59
MM&NN Başka Yerin Sırrı'nı okuyorum. Futuristik, uç bilim. Martin Amca yine çok konuşuyor :D

Adam sırf konuşuyor zaten, başka bir numarası yok ;D

pukay

hennessy

Alıntı yapılan: kalidor - 01 Şubat, 2012, 00:25:59

İşi o kardeşim :)