13gezegen.com

Başlatan cengiz ertem, 04 Kasım, 2009, 16:26:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Bence güzel bir gelişme. Özellikle fasikük aboneliği başlatacaklar için. Mesela Batman ve Detective Comics Rebirth'leri her ay almayı düşünüyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Alıntı yapılan: bugraltu - 13 Haziran, 2016, 17:51:00
Aynen oyle.

Süper olmuş .
İki ay fasikül için beklemek bazen yoruyordu

İnancomic

Rebirth sayıları yok galiba henüz onlar gelecek ay sanirim

rumar80

New 52 bitiyor bu sefer.

lampard

Rebirth'ler tek sayı çıkıyor, birden başlayan yeni serilerin ismi Rebirth değil yani, sadece Batman mesela.

İnancomic

Ben Batman Superman vs abone oldum rebirth sayıları olmayacak mı acaba 1 den mı başlayacak

lampard

Aynen haziranda sıfırdan başlayan seriler onlar, Rebirth'ler aradaki geçiş sayıları gibi bi şey hepsi one-shot.

Nightrain

Sözde Rebirth'ler Temmuz sonunda geliyordu, aboneliklerimde bir şey gözükmüyor. Mesaj attım, cevap vermediler. Sırf aboneliğim var diye Paralelevrençr'den almadım. Şimdi bir çok sayı yok. Umarım ellerini çabuk tutarlar.

İnancomic

Benım de abonelıkler iptal olmus kendı kendıne nedense

rumar80

Benimkiler duruyor.
  Geçen ay new 52 serisinin son sayıları geldi. Bu parti ile rebirth başlar diye düşünüyorum.

Nightrain

Benimkilerde duruyor ama Wonder Woman için abonelik başlatamıyorum.

memospinoz

Benim aboneliklerim de iptal olmuş. Geçen güncellemede de aynı şey 4-5 kez olmuştu. Hala aynı hatayı düzeltemediler. Keşke başka bir site tasarımına geçseler.

memospinoz

Batman #1 ve Superman #1 yokmuş. Gelecek partide gelecekmiş. Başka çıkmayan sayılar da var elbette başka serilerden. Daha önce de olmuştu. Bu Diamond nasıl gönderiyor bu paketleri anlayamıyorum. Sayı saymayı bilmeyen kişileri paketleme başına koymuş Amerikalılar herhalde. Çizgi roman dükkanlarında da dikkat ettim, hep aynı durum. Adamlar 30 tane sipariş etmiş gelen 10 tane. Veya 20 tane sipariş etmiş hiç gelmemiş. Buna bir çözüm bulunması gerekli. Başka ülkelerde de durum böyle mi veya bu kadar vahim mi yoksa bize özel mi böyle davranıyorlar bilemiyorum.

Bir de 13gezegen çok geriden geliyor. Serileri buradan takip edenler spoiler (sürpriz bozan) yememek için adeta kıvranıyorlar. Mesela Batman #5 gelmiş biz daha #1'i alamadık çünkü gönderilmemiş. -insert captain picard facepalm here-

rumar80

13gezegen'in geriden gittiği maaleseg doğru.  Marvel ciltleri bastı daha yeni fasikuller tamamlandı.  Ama yine de şu an için içim rahat sipariş verebildiğim tek yer.
  Ciltler konusunda da.

Nightrain

Artık 2 ayda bir değil, aylık olarak gelmeyecek miydi çizgi romanlar?