13gezegen.com

Başlatan cengiz ertem, 04 Kasım, 2009, 16:26:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bugraltu

Ayda bire gecildi ancak cok fazla abonelik vs oldugundan sanirim daha isleri oturtamadilar. Bir kac aya toparlanir diye dusunuyorum. Hala en iyi dukkan orasi, gerek cesitlilik gerek sayi konusunda. Zahiri gibi digerleri fiyat ile oynarken 13gezegen oynamiyor. Ama tabi tasarim felaket, bir ara ona da el atilmasi lazim.

pizagor

13gezegen'in bence en güzel yanı ve bu kadar tercih edilmesinin nedeni Koray Bey. Her soruma yanıt veriyor, o an veremiyorsa araştırıp öğrenip sonuca bağlıyor. Göndereceği kitaplar konusunda titiz. Bir kitabımın hasarlı geldiğini farkettiğinde onu o haliyle bana göndermeyip bir sonraki siparişle tekrar isteyecek kadar işine özen gösteriyor. Bu tarzı da bence diğer aksiliklerin - eksiklerin önemsiz kılınmasını sağlıyor.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Koray çok farklı.  Sipariş verince bunu daha önce aldın diye uyarıyor.  Çok anlayışlı ve iyi niyetli biri

memospinoz

Son gelen aboneliklerini alabilen var mı?  :(

rumar80

Geçen ay aldım.  New 52 son sayilar ve marvel

İnancomic

Gecen hafta iki üç güne yenı abonelıkler satısı başlayacak denılmısti ama hala haber yok maleaef

memospinoz

Süreç çok uzadı bu sefer. Bu gidişle günceli hiç yakalayamayacağız.

İnancomic

Bir gün daha bekleyecem gelmezse all star Batman'ı paralel evrenden şiparis edicem artık

memospinoz

All-Star Batman zaten diğerlerine göre yeni olduğu için gelmemiştir. Gelecek ay ancak gelir. Yani Eylül sonu ancak. Bence merak ediyorsanız şimdiden alın. Ben aldım Jock varyantını.

rumar80

Beşiktaş arkabahçe'de de vardı geçen hafta. Ama ben sabırla bekleyeceğim.  Ne de olsa elimde okuyacağım çok materyal var.

İnancomic

Başka yerlerden şipariş verdim aslında 13 gezegenden almak istiyordum ama baya gecikti özellikle dc rebirthler .

rumar80

An itibarı ile rebirth fasikülleri satışı başladı.  Benim abone olduğum dergileri girmeye başladılar sisteme.

Nightrain

Wonder Woman, Green Arrow ve Hal Jordan and the GL Corps'a abonelik başlatamıyorum nedense. Mail attım, umarım düzeltirler.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

memospinoz

Alıntı yapılan: Nightrain - 27 Ağustos, 2016, 11:11:13
Wonder Woman, Green Arrow ve Hal Jordan and the GL Corps'a abonelik başlatamıyorum nedense. Mail attım, umarım düzeltirler.

İlgili derginin sayfasında "Abone Ol"a tıkladıktan sonra bir sayfa açılıyor, orada aboneliklerime tıklamadan sayfayı geri alıp yine "Abone Ol"a tıklayın. Bu sefer abone olmuş olmanız lazım. Aynı "Abone Ol" işlemini tüm dergilerde iki kere yapmanız gerekiyor maalesef. Başka türlü olmuyor. Ben bu şekilde yapıyorum hep.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"