2019 Haziran - Çizgi roman listesi

Başlatan afu, 15 Haziran, 2019, 22:05:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

haziran00

Bu ay Martin Mystere 192 Beş Zirvenin Bekçisi de çıktı.

Maceranın final bölümü ile Zagor 207 de bol bol eskilere atıfta bulunarak güzel bitti. 600e 5 kaldı.

Bilal ceylan

Fantastik dörtlü yü raflarda göremiyorum. Ne zaman çr dükkanlarında satışa çıkacak bilen var mı ?

Kauss

Dün Instagram da Arkabahçe canlı yayın yaptı. Hardcover dışındakiler Arkabahçe ye gelmiş gözüküyor.

cemilngn

Fantastik Dörtlü için kidega.com'da 25 Haziran için önsipariş açılmış.

Mrtekin

Fantastik Dörtlü, en ucuz "Kitap Ambarı"'nda. Arkabahçe ürünlerine %40 indirim var. Diğer yayınevlerinde de iyi indirimler gördüm. Bu sefer oradan deneyeceğim.

https://www.kitabinabak.com/kitap/fantastik-dortlu-cilt-1--jonathan-hickman--arka-bahce--kbk--9786059209915
They drew first blood...

Bilal ceylan

Fantastik dörtlü yü az önce kadıköy gerekli şeylerden aldım.baskı ve kağıt harika.

BAHADIR

Alıntı yapılan: Bilo - 21 Haziran, 2019, 16:34:44
Fantastik dörtlü yü az önce kadıköy gerekli şeylerden aldım.baskı ve kağıt harika.

Gümp gümp... gümp gümp... gümp gümp...

caretta

Herhalde bu ay Teks çıkmaz. Taze haberler duyanlar bizleri de uyarsınlar lütfen...

Bilal ceylan

Vallahi İlker'den aldığım son habere göre 2 adet teks matbaaya gitmiş. Çıkması çok sürmez herhalde.

caretta

Alıntı yapılan: Bilo - 22 Haziran, 2019, 09:54:35
Vallahi İlker'den aldığım son habere göre 2 adet teks matbaaya gitmiş. Çıkması çok sürmez herhalde.
İşte bu iyi haber.Takibe devam sayın Bilo.

orhan şafak

Hangileri acaba altın seri ve aylıkmı?

Bilal ceylan

Altın ve aylik seri den 1 er sayı çıkacak.

Bilal ceylan

Gecen aylar da çıkan kitap sayısı ortalama 30 un üzerindeyken bu ay 16 da durdu.bunun bir sebebi olmalı bilen var mı?

ferzan

Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com