Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - DCEU Film 2

Başlatan dean, 25 Ağustos, 2013, 02:01:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Filmin çekimleri başladı ve ilk fotoğraflarda ağır ağır internete düşüyor. İlk olarak Gal Gadot (Wonder Woman)

dean

Filmin adı Batman v Superman: Dawn of Justice olarak açıklandı ve yeni logosu yayınlandı.

kalidor

Aquaman belli olmuş ama biraz esmerleşmiş.  :D

"Game of Thrones dizisinde Khal Drogo rolüyle gönüllere taht kuran Jason Momoa, Zack Snyder'in yönetmenliğini üstlendiği Batman v Superman: Dawn Of Justice filmi için Aquaman rolüne hazırlanıyor. Warner Bros konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmasa da, Momoa'nın filmde yer alacağı kesinleşmiş gibi görünüyor. Ben Affleck'i Batman, Henry Cavill'i Superman olarak izleyeceğimiz filmin senaryosunun başında Chris Terrio var. Batman v Superman: Dawn Of Justice, 17 Temmuz 2015'te sinemalarda!"
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Açıkçası çok ön yargılı yaklaşmamalı istesem de hiç iç açıcı bir seçim olmaz.
Black Manta desen neyse...

dean

Daha resmi olarak açıklanmadı ama gerçekten Jason Momoa oynarsa Aquaman'i, çok şaşırmam. Neticede bu filmde Ben Affleck Batman'i, Gal Gadot Wonder Woman'ı, Jesse Eisenberg Lex Luthor'ı oynuyor. Jason Momoa, Aquaman'i oynuyorsa ne olacak. Jay Baruchel, Jonah Hill, Seth Rogen ya da Aziz Ansari felanda oynayabilirdi, neticede Zack Snyder bu. Adamın kafa güzel, 5 tane Justice League adamı koyuyorlar filme hala Superman'in devamı diyor. Bu kadar adamın Origin hikayesi nasıl anlatılacak acaba. Batman'in yayınlanan fotoğrafından açık bir şekilde Joker'de görünüyor. O da dahil olursa seyret cümbüşü ki Superman ve Wonder Woman seviyesinde gücü olan ez az bir villian'da eklenmesi lazım. O zaman bu film nasıl toparlanacak. Neyse ben susayım. Her Batman v Superman haberinde coşuyorum :)

dean

Superman'in ilk official fotoğrafı yayınlandı.

Ras Al Ghul

hanac

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 11 Temmuz, 2014, 10:49:42
Arkaplandaki adam kim acaba ???

Orada adam mı var ? Binanın gölgesi değil mi o ?

Ras Al Ghul

Bence adam.hatta leauge of assasins bile olabilir

dean

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 11 Temmuz, 2014, 11:32:41
Bence adam.hatta leauge of assasins bile olabilir

Tam olarak neresinde görüyorsun fotoğrafın.

Ras Al Ghul

Fotoğrafın sağında gölge gibi bina da olabilir ama bence adam ???

Mrtekin

Ben Affleck'ten nasil Daredevil olmadi ise bir  Batman da  olmaz...Cok yanlis secim...
They drew first blood...

Utku Gürsoy

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 24 Temmuz, 2014, 10:40:31
Ben Affleck'ten nasil Daredevil olmadi ise bir  Batman da  olmaz...Cok yanlis secim...
Kesinlikle yanlış bir seçim.  Bence o sağ taraftaki adam değil bina.

dean

Ras Al Ghul