Gordon - Büyülü Çizgi

Başlatan mandrake66, 05 Şubat, 2014, 18:55:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

15.sayı İdefiks'te ön siparişte..

"İstemem,eksik olsun.."

connyapku

Super bir kapak olmus. Sizi tebrik etmemek elde degil. Bu kadar yayin bolugunda duzenli bir sekilde bu efsaneleri yayinlamaniz gercekten buyuk bir basari. Tekrar tesekkurler.

İlyas Erkul

mandrake66

İlyas Erkul

V

18.sayı İdefiks'te ön siparişte..

"İstemem,eksik olsun.."

V

"İstemem,eksik olsun.."

V

"İstemem,eksik olsun.."

V

"İstemem,eksik olsun.."

V

"İstemem,eksik olsun.."

Nightrain

Büyülü Çizgi'yi Flash Gordon ve Kızılmaske'yi istikrarını bozmadan yayınladığı için tebrik ediyorum. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

altay1944

Bilimkurguya olan sarsılmaz sevgimden dolayı gordon alımına başlamıştım.Sanırım ilk 10-11 sayı aldım sonrasında bıraktım.Bırakma nedenim yazı ve resimlerin benim için çok küçük olması okumada ve görsellerin zevkine varmada istediğim tadı alamamamdan kaynaklanmaktadır.Bir kaç gün önce boyutların büyüdüğünü okumuştum belki bir şans daha verebilirim.Fakat ilyasın hala neden fumetti işine girmediğini merak etmiyor değil açıkcası.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

rumar80

Cumartesi Kadıköy'de ben de gördüm.  Gordon'un boyutu büyümüş.

köstebek

Alıntı yapılan: altay1944 - 08 Mart, 2016, 12:53:51
Bilimkurguya olan sarsılmaz sevgimden dolayı gordon alımına başlamıştım.Sanırım ilk 10-11 sayı aldım sonrasında bıraktım.Bırakma nedenim yazı ve resimlerin benim için çok küçük olması okumada ve görsellerin zevkine varmada istediğim tadı alamamamdan kaynaklanmaktadır.Bir kaç gün önce boyutların büyüdüğünü okumuştum belki bir şans daha verebilirim.Fakat ilyasın hala neden fumetti işine girmediğini merak etmiyor değil açıkcası.

Abi, adam dükkânında bire bir görüyor, neyin satıp neyin satmadığını.

afu

gordon severek aldığım, takip ettiğim bir seri.
yeni boyutuyla çok daha okunması zevkli bir hale geldi.
teşekkürler büyülü çizgi :D