Afşin Bey - Malazgirt 1071

Başlatan haysat, 01 Eylül, 2014, 23:36:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

Ramazan Türkmen ve çalışmalarını izliyor ve basılı halini merakla bekliyoruz..hayırlısı olsun ve çizgi roman üretimi daim olsun  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

HacıGeraltEmmi

Yayınlanmadı mı hala? Bir ara imza günü filan yapılmıştı oysa (yanlış hatırlamıyorsam) ???

caretta

Afşin Bey Malazgirt 1071 yayınlanalı çok oldu Abbas Bey.
Ramazan Türkmen'in bir de "Türk Zaferleri"adlı kitabı da çıktı.
Her iki kitabı da Ankara Büyük Şehir Belediyesi yayınladı. Belediye Kültür Dairesi kitapları ücretsiz dağıttı.
Bir ara Belediye Mavi Masa da dağıtım yaptı galiba.
Ankara'da oturan Altın Madalyon üyeleri sorunsuzca Belediye'den temin edebilirler sanırım.

HacıGeraltEmmi

Sağol abi. Bizde satışa çıkacak diye bekliyoruz saf saf. Neyse madem öyle başka temin yolu araştıralım.

mutarad

Mavi masanın internet sayfasından adres kısmına ilçe adı yerine "belirsiz" seçeneğini seçin.
Sonra Türkiye'nin neresindeyseniz tam adresi yazın. Hiç gocunmadan gönderiyorlar istediğiniz kitabı.
Ben bu yolla her iki kitabı da edindim.
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

haysat

Ramazan Türkmen Facebook sayfanından duyurusunu yaptı arkadaşalar.
İnşallah uzun soluklu olur ve Türk çizgi romanı yeni bir kahraman kazanmış olur.

Ve Afşin Bey serisi başlıyor!
Destansı maceralara şimdiden hazır olun...
Bugün bu toprakları yurt tutuyorsak ve özgürsek, bu kahramanların destanları yazıldığı içindir.
"Kökü mazide olan (bir) atiyim."

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

AFŞİN BEY
Büyük Selçuklu Devleti komutanı. Alparslan'ın ideallerinin en tutkun Alpereni.
Türkler'de denizi ilk gören komutan. Bizans İmparatorluğu'nun korkulu rüyası. Tiflis, Kars, Kayseri, Trabzon ve Urumeli'nin Fatihi.
Malazgirt Savaşı'nda "Hilal Taktiği"nin ikinci aşamasını başarıyla gerçekleştiren pusulardaki birliklerin komutanı.
Ünvanı Bey, soyu Oğuz, mekanı tüm yeryüzü olan cesaretin, mertliğin ve güzelliğin timsali kutlu bir yiğit.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

darkwood

Afşin bey görselleri gerçekten çok iyi, arkasında durulur ve sahip çıkılırsa sağlam bir Türk çizgiromanı olabilir.
Darkwood Sakinleri..

Animvader

Ben bu iki çizgiromanı dediğiniz şekilde talep ettim ama herhangi bir dönüş olmadı 3 hafta geçmesine rağmen.Yani kitapları basıp da bu tür bir dağıtım yapmaları enteresan olmuş.

hanac

Alıntı yapılan: Animvader - 22 Şubat, 2016, 13:12:38
Ben bu iki çizgiromanı dediğiniz şekilde talep ettim ama herhangi bir dönüş olmadı 3 hafta geçmesine rağmen.Yani kitapları basıp da bu tür bir dağıtım yapmaları enteresan olmuş.

Ben de istedim, 3 gün içinde geldi.

Kargoyu ben ödedim ama sadece 4 TL civarı idi.

doktor1881

ben de bu sabah başvurdum hayırlısı

köstebek

Alıntı yapılan: hanac - 22 Şubat, 2016, 13:19:23

Hanac Bey

Çok rica etsem ikisinden de bana birer tane isteseniz. Ben de size (zaten vereceğim ama) söz verdiğim kitabı getirmekte bayağı bir acele ederim. :)

hanac

Alıntı yapılan: köstebek - 22 Şubat, 2016, 13:46:11
Hanac Bey

Çok rica etsem ikisinden de bana birer tane isteseniz. Ben de size (zaten vereceğim ama) söz verdiğim kitabı getirmekte bayağı bir acele ederim. :)

Aynı isme yollamazlar, ama eşim adına isterim.

köstebek

Alıntı yapılan: hanac - 22 Şubat, 2016, 13:47:25
Aynı isme yollamazlar, ama eşim adına isterim.

Aslan adminim benim

Animvader

Alıntı yapılan: hanac - 22 Şubat, 2016, 13:19:23

Demek ki adam seçiyorlar  :D ne diyelim kendileri bilir  :)