Afşin Bey - Malazgirt 1071

Başlatan haysat, 01 Eylül, 2014, 23:36:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

22.02.2016 günü saat 09.00 da mail attım 25.02.2016 günü saat 10.00 da iki kitabını kargo aracılığı ile işyerimde teslim ettiler.Üstelik kargo parası dahil hiç bir ücret almadan

Nisan 2015 basımlı Malazgirt 1071 frankofon boyutunda ve kalitesinde 66 sayfa genellikle siyah beyaz
Eylül  2015 basımlı Zaferlerimiz ve unutulmaz Kahramanlar yine aynı boyutlarda 66 sayfa full renkli

tunaorhun

Şimdi Mavi Masaya başvuru yaptım. Bakalım sonuç ne olacak.?

Animvader

Ben 4 şubatta başvurdum, hala üzerinde çalışılıyor yazıyor başvuru takibinde.Demek ki pek anlamayan bir operatöre falan denk geldim  :(

doktor1881

Alıntı yapılan: Animvader - 25 Şubat, 2016, 13:04:13
Ben 4 şubatta başvurdum, hala üzerinde çalışılıyor yazıyor başvuru takibinde.Demek ki pek anlamayan bir operatöre falan denk geldim  :(
başka birinin adına (akrabalarından) başka bir adres ile bir sanşını bir daha dene çizimler güzel

Animvader

Alıntı yapılan: doktor1881 - 25 Şubat, 2016, 13:23:14
başka birinin adına (akrabalarından) başka bir adres ile bir sanşını bir daha dene çizimler güzel

Neyse heralde buraya yazmamı bekliyorlarmış, sürpriz yaparak geldi az önce kitaplar  :D

yalcinerol345

hanac

Alıntı yapılan: köstebek - 22 Şubat, 2016, 13:46:11
Hanac Bey

Çok rica etsem ikisinden de bana birer tane isteseniz. Ben de size (zaten vereceğim ama) söz verdiğim kitabı getirmekte bayağı bir acele ederim. :)

Köstebek Çetin Ağabey,

Mallar elimde  :)

Söz verdiğin kitabı imzalı olarak cumartesi kadıköye getir, yalnız gel.

Değiş tokuş Gizli Bahçe'de olacak.

Parola: Amza Amzaoğlu  :)

köstebek

elişmden gelen tüm gayreti göstereceğim

s.b

Benim kitaplar az önce kargo ile geldi.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Peyami

Herkes beğenisini belirtmiş ama ben örnek verilen sayfaları ve kapakları yeterli bulmadım, hatta biraz demode olduklarını düşündüğümü söylemeliyim.   

hanac