Marvel Fresh Start

Başlatan dean, 20 Şubat, 2018, 19:49:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Bruce Banner dönüyormuş...

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

BAHADIR

Döndürün artık şu Ben amcayı da bu ızdırap bitsin...

dean

Merhaba arkadaşlar. Marvel Comics başlığı altına Fresh Start isimli bir bölüm açtığımız dikkatinizi çekmiştir. Böylece Marvel'ın yeni relaunch dönemini yakından takip etmeyi amaçlıyoruz. Her yeni duyuru ile "Marvel Fresh Start" sayfasının ilk iletisine yeni linkler eklenecek. Bu linkler ile duyurusu yapılan çizgi romanların forumumuzdaki sayfalarına ulaşabileceğiz.

Nightrain

Marvel, Inhumans'ın fişini çekiyor!

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Belli ki Marvel, ana süreklilikte Inhumans'ı belli bir süre dinlendirecek. Zaten Inhumans vs. X-Men sonrası Inhumans geri çekilmeye başlamıştı. Temmuzdan sonra iyice ortadan kaybolacaktır. Ben Inhumans'ı çok seven bir insanım. Ama Inhumans'ın ön plana çıkarılmasında Marvel bence biraz hızlı davrandı. 2014 yılından film duyurulduktan sonra Inhumans'ı X-Men'in alternatifi olarak lanse etmek biraz yanlış oldu. Üstelik bu çıkış ortalama hikayelerle yapıldı. Filmin iptali ve korkunç diziden sonra böyle bir haber kaçınılmazdı. Irk olarak Inhumanlara bi'şey olacağını düşünmüyorum ama Royale Family sıkıntı yaşayacak gibi.

rumar80

X-men de Marvel evreninde eski saygısını kazandı gibi gözüküyor.

pizagor

Fresh Start'ın serilerinin tam listesi belli oldu mu?  Ne geliyor, ne bitiyor,  ciddi bir sadeleşme, serilerde önemli bir azalma var mı merak ediyorum...

dean

Alıntı yapılan: pizagor - 22 Nisan, 2018, 11:50:34
Fresh Start'ın serilerinin tam listesi belli oldu mu?  Ne geliyor, ne bitiyor,  ciddi bir sadeleşme, serilerde önemli bir azalma var mı merak ediyorum...

Tam liste henüz belli değil. Duyurularda şu an biraz azalma var. Mayıs ayında daha fazla duyuru yapılabilir.

pizagor

Batı yakasının İntikamcıları da toplanıyormuş...