2018 Haziran - Çizgiroman listesi

Başlatan afu, 03 Haziran, 2018, 22:52:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

not: Maymunlar Gezegeni 2, Mayıs ayında çıkmıştı. Geçen aya eklemeyi atlamışım, bu aya ekledim.

daha çok bilgi ..
Forumda yazılan detaylı bilgiler ve varsa sayfa görüntüleri için alttaki listeden istediğiniz kitabı tıklamanız yeterli

hennessy

Bu ay alacak 4 güzel çizgi roman var...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

AU4

köstebek

Haziranın üçte biri geçti. Tık yok... Dolar 5 tl günlerine hoş geldiniz. Sıcak bir yaz olacak gibi...

Afu beyciğim mahalleye geldiğinizde bir telefon açın (ilker'e açtırın isterseniz) da şu çayımızı içelim.

afu

Alıntı yapılan: köstebek - 11 Haziran, 2018, 21:03:59
Haziranın üçte biri geçti. Tık yok... Dolar 5 tl günlerine hoş geldiniz. Sıcak bir yaz olacak gibi...

Afu beyciğim mahalleye geldiğinizde bir telefon açın (ilker'e açtırın isterseniz) da şu çayımızı içelim.

salı ilker'deyim, 5 çayına beklerim

pizagor

Alıntı yapılan: köstebek - 11 Haziran, 2018, 21:03:59

Milli birliğimizi bölmek ister gibi bir haliniz var bay köstebek  :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

köstebek

Alıntı yapılan: pizagor - 11 Haziran, 2018, 23:28:05
Milli birliğimizi bölmek ister gibi bir haliniz var bay köstebek  :)

Çok doluyum PiZagor bey.. siz de gelin isterseniz...

köstebek

73 yılından kalma bir tasarımcı varmış. Belki o da gelir

OZAN BALIM

Tudem'e uğradım. Kırışıklıkları aldım. Kitap harika ama fiyatlar acayip. Bu gidişle kitap alamayacağız herhalde.

afu

Mayıs ayında "Dokuzuncu Boyut"dan çıkan Maymunlar Gezegeni 2. cilt kitabını listeye eklemeyi atlamışım.  :(
Bu aya ekledim.

afu

köstebek'in bir isteği vardı eski zamandan kalma.
memospinoz da bir çözüm önermişti buna.
buna göre; listenin altına detaylı incelemesi yapılmış kitapları ekleyeceğim. beğenilirse devam ederiz.

:)

darkwood

Çizgi Düşler den kapalı devre çıkan Dampyr 11, Lilith 6 da listeye eklenecek sanırım .
Darkwood Sakinleri..

köstebek

Alıntı yapılan: afu - 22 Haziran, 2018, 14:35:26
köstebek'in bir isteği vardı eski zamandan kalma.
memospinoz da bir çözüm önermişti buna.
buna göre; listenin altına detaylı incelemesi yapılmış kitapları ekleyeceğim. beğenilirse devam ederiz.

:)

Ben çok beğendim abi. resme tıklayınca kendi sayfasına gitmesi güzel olmuş. Mesela tex klasik 41'e tıklayınca da çizgi düşler tex klasik seri mantıgında bir başlık var, ona gidebilir. Dediğim başlık şu: http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8072.480.html
buraya gidebilir

caretta

Ben resme tıklayınca yahoo açılıyor.Benim yahoo hesabım yok.E-mail adresini gir diyor, girdim.Bu adresi tanımıyoruz dedi.Ne yapacağım?

memospinoz

Merhaba,
Sadece alttaki tekli kapaklar tıklanabilir durumda. Diğerleri her sıra ayrı ayrı olmak üzere tek bir resmi oluşturuyor ve flickr hesabına bağlı olarak resim haliyle eklenmiş. Yani onlara tıklayamazsınız.