2018 Ağustos - Çizgiroman listesi

Başlatan afu, 03 Ağustos, 2018, 20:57:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

Eğer ayin on beşinde (pek ihtimal vermesem de)Lal Kitap'ta da bir erteleme yaşanırsa o zaman zeminde gerçekten sıvılaşma yaşayacağımızın resmidir  :-\

caretta

Teks ve Zagor bile yayınlanmazsa artık umurumda değil.Yayıneleri sağ;bizler de selamet!

darbove

Gerekli şeylerin bile manga periyodunu bozması tehlike çanlarının çaldığının habercisi. Önümüzde kötü günler var. Bekar ve çalışan bir çizgi roman sever olarak fiyat olarak sıkıntım yok. Yeter ki yayınlar çıksın. :D Bi batman günü bir de tüyap zamanından umutluyum.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

darkwood

Lal istikrarını senelerdir hiç bozmadı, dolara inat yine düzenine devam edeceğini umut ediyorum.
Darkwood Sakinleri..

labirent

Bugün Eylül 'ün 13 ü. Aylık Liste henüz yayınlanmadı.  Galiba hiçbir Yayınevi yeni çr çıkarmadı.

rumar80

can amca

Bildiğim YKY dışında çıkan bir yayın yok. 1 Red Kit, 2 Rebirth

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Eylül, 2018, 22:03:39
Ya da Afu abi tatilde.

Taşınma telaşesinde de olabilir. Öyle bir niyeti vardı çünkü...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

afu

Taşınma + internet nakli + pc sorunu derken şuan itibari ile bayramdan beri süren kabus sona erdi  :)
Yine hizmetinizdeyim. Eylül listesi çok yakında.  ;)

not:
Bu arada internet nakli için superonline/turkcell ile mücadelemde, bunların ne kadar aşağılık, düzenbaz olduklarını da anlamış oldum. Lütfen, olursa internet tercihinizde bu firmayı seçmeyin.
taahhütüm biter bitmez cep numaramı da turkcell'den taşıyacağım.
Ayrıca dsmartNet de yalancının önde geleniymiş. Bunu  da öğrendim.
Şimdi hizmetimi ttnet'den alıyorum.

hennessy

Alıntı yapılan: afu - 14 Eylül, 2018, 19:03:56
Taşınma + internet nakli + pc sorunu derken şuan itibari ile bayramdan beri süren kabus sona erdi  :)
Yine hizmetinizdeyim. Eylül listesi çok yakında.  ;)

not:
Bu arada internet nakli için superonline/turkcell ile mücadelemde, bunların ne kadar aşağılık, düzenbaz olduklarını da anlamış oldum. Lütfen, olursa internet tercihinizde bu firmayı seçmeyin.
taahhütüm biter bitmez cep numaramı da turkcell'den taşıyacağım.
Ayrıca dsmartNet de yalancının önde geleniymiş. Bunu  da öğrendim.
Şimdi hizmetimi ttnet'den alıyorum.

Abi superonline 10 sene önce kurtulan biri olarak bilirim.......
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

guneseral

Karakarga nın   4 kitabı çıktı Eylül de dün DR dan aldım
ALFRED eskisi gibi  Angouleme  ödüllü  bir frankofon , Ortam 2.cilt  ve  betamax video cizgi antoloji
Kült filmler uzerine..
Hiç bilmediğim  yeni bir yayinevide  Sherlock holmes cizgi romanları basmis  2 tane de onlar ama
Ingiliz ekolü olduğundan almadım sadece karistirdim sayfalarını..Ntv tarzi  gibime geldi

memospinoz

Alıntı yapılan: guneseral - 14 Eylül, 2018, 23:49:14
Hiç bilmediğim  yeni bir yayinevide  Sherlock holmes cizgi romanları basmis  2 tane de onlar ama
Ingiliz ekolü olduğundan almadım sadece karistirdim sayfalarını..Ntv tarzi  gibime geldi

Domingo Yayınevi. NTV'nin daha önce yayımladığı 4 Sherlock'tan 2 tanesini kapaklarını değiştirip tekrar basmışlar. NTV'nin bastıkları tükenmişti.

hennessy

Alıntı yapılan: memospinoz - 15 Eylül, 2018, 13:05:19
Domingo Yayınevi. NTV'nin daha önce yayımladığı 4 Sherlock'tan 2 tanesini kapaklarını değiştirip tekrar basmışlar. NTV'nin bastıkları tükenmişti.

Bende yeni bir çizer sanıp aldım sonra eve gelince açıp ilk sayfaya bakınca hemen çizeri tanıdım. Yarın iade edeceğim. NTV baskısı yanında ufalmış....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları