İnsanlığımı Yitirirken - Gerekli Şeyler (3 in 1 Tek Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan darbove, 11 Aralık, 2021, 21:47:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darbove

Gerekli şeyler'in son canlı yayınında duyurduğu eserlerden biri. Junji itonun çizgileriyle Osamu Dazai'nin romanı İnsanlığımı Yitirirken'i göreceğiz. Romanı çok övmüşlerdi okuma listeme almıştım. Junji İto'nun bu eseri mangaya uyarladığını görünce sevinmiştim. Seri 3 cilt gerekli şeyler 3in1 basacak.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

DAMPYR

Alıntı yapılan: darbove - 11 Aralık, 2021, 21:47:19
Gerekli şeyler son canlı yayınında duyurduğu eserlerden biri. Junji itonun çizgileriyle Osamu Dazai'nin romanı İnsanlığımı Yitirirken'i göreceğiz. Romanı çok övmüşlerdi okuma listeme almıştım. Junji İto'nun bu eseri mangaya uyarladığını görünce sevinmiştim. Seri 3 cilt gerekli şeyler 3in1 basacak.
İnsanlığımı Yitirirken, tam ülkenin içinde bulunduğu koşullara uygun bir kitap ismi olmuş bence bassınlar kapışılır valla...

Nightrain

Alıntı yapılan: darbove - 11 Aralık, 2021, 21:47:19
Gerekli şeyler son canlı yayınında duyurduğu eserlerden biri. Junji itonun çizgileriyle Osamu Dazai'nin romanı İnsanlığımı Yitirirken'i göreceğiz. Romanı çok övmüşlerdi okuma listeme almıştım. Junji İto'nun bu eseri mangaya uyarladığını görünce sevinmiştim. Seri 3 cilt gerekli şeyler 3in1 basacak.

Amazon Türkiye bir ara ingilizcesini piyasa şartlarına göre oldukça iyi bir fiyattan satmıştı. O zaman alıp almama konusunda karar verene kadar tükendi tabii. Basılır basılmaz alıyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nicholaihel

Harika bir haber! HC yakışır, eğer planlıyorlarsa açıklarlar umarım da önden PB almayalım.

darbove

Alıntı yapılan: nicholaihel - 12 Aralık, 2021, 01:33:06
Harika bir haber! HC yakışır, eğer planlıyorlarsa açıklarlar umarım da önden PB almayalım.
sanmıyorum tomie için yapacaklardı en son. ne oldu bilmiyorum. çıkarsa yüksek fiyattan çıkması muhtemel. korku kesitleri için de bir şey söylenmedi.

gizmoo

Tomie HC basılacak dediler PB almadım.
Şimdi PB piyasada yok. HC basılmayacak   :'(

nicholaihel

gizmoo, bende almadım henüz tomie ama gerekli tekrar baskı konusunda iyi. Bence er geç yeniden basılacaktır. Ama şayet çıkışla beraber yapmayacaklarsa HC, özel baskı gibi planlarını daha net açıklasalar makbule geçer.

darbove

Alıntı yapılan: gizmoo - 13 Aralık, 2021, 00:10:00
Tomie HC basılacak dediler PB almadım.
Şimdi PB piyasada yok. HC basılmayacak   :'(
Yanlış anımsamıyorsam canlı yayında tomieler tekrar baskıda denmişti.

darbove

Alıntı yapılan: karayel2018 - 29 Ağustos, 2022, 16:18:06
hayda !... bu mangayı kaçırmışım halbuki geçen sene çıkmış. hiç bir yerde görmemiştim. nadirkitapta rastladım ilk kez. çıkar çıkmaz bitmiş demek ki..
Kendi sitelerine eklemişler. Etiket fiyatı 135

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nicholaihel

darbove

Stok sıkıntısı olmasın diye sitelerinden vereyim dedim. Tüm şansımı kullanmışım ;D

KenParker

Çok, çok karamsar bir manga. O kadar karamsar ki sevdiğim halde tekrar okumayacağım.

hanac

İnsanlığımı Yitirirken

Çevresindekilerin mutluluğuna anlam veremiyor, buna rağmen kendisiyle ilgili neler düşündükleri konusunda endişelenmeden edemiyordu. Youzou Ooba, kaygıları tarafından eziyete uğruyordu. Çaresizliği yüzünden şaklabanlık yapmaya başladı. Kendini şaklabanlığa adayan Youzou, günlerini sürekli ölümü düşünerek geçiriyordu.

Yayın Tarihi: Ağustos 2022
Yazar: Junji İto
Çevirmen: Burcu Köse
Cilt Bilgisi: Şömizli
Kağıt Bilgisi: 60 gr. Holmen
Sayfa Sayısı: 612
Ebat: 14.8 x 21 cm
Fiyat: 260 ₺  Ağustos 2022 Fiyatı 135 ₺

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...